پنج شنبه ۲۸ام تیر ۱۳۹۷ , Thursday 19th July 2018

خرداد ۳۰ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 169817

نمی‌شود حادثه دختران ایرانشهر را تکذیب کرد

پروانه سلحشوری رییس فراکسیون زنان مجلس  با اشاره به حادثه دختران ایرانشهر گفت:ما این موضوع را از وزیر کشور پیگیری خواهیم کرد و اگر لازم شد در این زمینه سفری را نیز برای بررسی حادثه به ایرانشهر خواهیم داشت.

نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد از برخی اظهارنظرها مبنی بر رد این حادثه اظهار داشت: امام جمعه هر شهری امین آن شهر است و وقتی از تریبون نماز جمعه مسئله ای بیان می شود قطعا اتفاقی افتاده است برخی در این شهرستان  اگر این مسئله را کتمان کنند خودشان زیر سوال می روند.

سلحشوری بیان کرد: به جای کتمان مسئله بهتر است تحقیقات را کامل کنند و به مردم اطمینان دهند که به این وضعیت رسیدگی می شود.

عضو کمیسوین فرهنگی اضافه کرد: وقتی خانواده ها به صورت حضوری چنین مسئله ای را با امام جمعه مطرح کرده اند صددرصد اتفاق افتاده است این در حالی است که بسیاری از خانواده های ما چنین مسائلی را ابراز نمی کنند .

عضو فراکسیون امید تصریح کرد: چه یک دختر مورد تجاوز قرار گرفته باشد و چه ۴۰  دختر باید به این مسئله رسیدگی شود چراکه این اتفاقات یعنی هرج و مرج و آشوب و نباید اجازه دهند که شهرهای ایران به چنین اتفاقات ناگواری دچار شود و مسئول و موظف واقعی در این رابطه قوه قضاییه و وزارت کشور است .

منبع : عصر ایران

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)داغ ترین خبرها
  • No posts liked yet.
آخرین اخبار