دوشنبه ۲۳ام مهر ۱۳۹۷ , Monday 15th October 2018

خرداد ۲۳ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 169346

مدیرکل جدید راه و شهرسازی آذربایجان شرقی منصوب شد

" ابوالقاسم سلطانی" به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی منصوب شد .

به گزارش همنوا به نقل از ایسنا ، ابوالقاسم سلطانی طی حکمی از سوی عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی منصوب شد .

متن حکم به شرح زیر است :

جناب آقای مهندس ابوالقاسم سلطانی

با سلام

نظر به تعهد، تخصص و تجربه‌های ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی منصوب می‌شوید. در انجام این مأموریت ضروری است قوانین، سیاست‌ها، آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی دولت، وزیر و معاونان محترم به دقت اجرا شود. به خصوص در توسعه کریدورهای حمل و نقلی استان مطابق طرح جامع حمل و نقل، طرح‌های شهرسازی و بازآفرینی شهری و همچنین توسعه مسکن در سطح استان مراقبت ویژه بعمل آورید .

همچنین هماهنگی با مقامات محلی و در رأس آنان استاندار محترم، ارتباط منظم با شهرداران شهرهای تابعه آن استان ابلاغ می‌گردد. افزون بر این جنابعالی مسئولیت هماهنگی تمام اداره‌های کل و سایر دوایر تابعه وزارتخانه در استان را برعهده دارید .

توفیق روزافزون جنابعالی را در خدمت به شهروندان عزیز و تلاش در جهت سرافرازی جمهوری اسلامی ایران را از خداوند متعال مسألت دارم .

عباس آخوندی

وزیر”

بر اساس این گزارش؛ ابوالقاسم سلطانی متولد سال ۱۳۴۹ و فارغ‌التحصیل رشته راه و شهرسازی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است .

سلطانی پیش از این انتصاب به عنوان مديركل دفتر نظارت و ارزيابی نظام‌های حمل و نقل و تشكل‌های حرفه‌ای(از سال ۹۰) و مجری طرح‌های برون مرزی وزارت راه و شهرسازی(مديريت بر پروژه‌های احداث راه و راه آهن در كشورهای همسايه و افغانستان از سال ۹۰) مشغول فعالیت بوده است است .

وی همچنین در سمت‌هایی چون نقشه‌كش و بايگانی فنی اداره كل راه و ترابری استان(۶۵-۶۹)، مهندس ناظر، كارشناس نگهداری راه و ابنيه، كارشناس ارزيابی و پرداخت خسارت، كارشناس ايمنی راه‌ها، رئيس اداره راه و ترابری شهرستان جلفا، رئيس اكيب راهسازی نوار مرزی، رئيس شورای زيربنائی شهرستان جلفا تدوين(۷۵-۷۶)، معاون مدير كل راه و ترابری استان(۷۸ – ۸۴ )، مشاور حمل و نقل مدير كل راه استان ومدير پروژه محورهای ويژه استان(۸۴- ۸۵)، مدير واحد مطالعات امكان‌سنجی پروژه‌های زيربناهای حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی، عضو و دبير شورای سياستگذاری وزارت متبوع(۸۵-۸۹)، مشاور فنی معاون وزير راه وشهرسازی و عضو شورای عالی تصويب طرح‌های ملی وزارت متبوع(۸۸-۹۰) فعالیت کرده است.

پیش از این؛ توحید اخلاقی مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی بود.

برچسب‌ها, ,

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار