دوشنبه ۳۰ام مهر ۱۳۹۷ , Monday 22nd October 2018

خرداد ۲۳ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 169294

مترو تبريز در عيد فطر رايگان است

سرپرست شركت بهره بردارى قطارشهرى تبريز و حومه گفت: با دستور شهردار؛ استفاده از خدمات مترو تبريز اول ماه شوال روز عيد فطر، رايگان است .

به گزارش همنوا به نقل از ایسنا ،سعيد بشيريان بناب با اعلام اين مطلب اظهار کرد: قطار شهرى تبريز از ساعت ٦:٣٠ تا ١١،  اول ماه شوال به صورت رايگان اقدام به پذيرش رايگان مسافر خواهد کرد .

وی هدف از اين اقدام را حركت در مسير عملى شعار خدمت بى منت شورا و شهردارى تبریز به شهروندان و نمازگزاران عيد سعيد فطر دانسته و افزود: پيرو استقبال پرشور نمازگزاران عيد سعيد فطر در سال گذشته براى استفاده از حمل و نقل عمومى امسال نيز همانند سال گذشته ، قطارشهرى آماده خدمت رسانى رايگان خواهد بود .
بشيريان وجه تمايز قطارشهرى عيد فطر امسال نسبت به سال هاى گذشته را در تكميل بخشى از زير ساخت هاى اساسى عنوان و خاطرنشان کرد: با تلاش هاى انجام شده، پله برقى هاى ايستگاه ميدان ساعت و تونل شمالى فاز ٢ خط يك از بهمن سال گذشته مورد بهره گيرى قرار گرفته و امسال همشهريان خواهند توانست با سهولت هرچه بيشتر خود را به جمع خيل عظيم نمازگزاران عيد فطر برسانند .
وى در پايان ضمن تبريك پيشاپيش عيد فطر از نمازگزاران ساكن محدوده فعال قطارشهرى خواست به منظور همراهى در كاهش بار ترافيكى هسته مركزى شهر از مترو براى تردد در اين روز استفاده کنند.

برچسب‌ها, , ,دیدگاهها (۰)آخرین اخبار