دوشنبه ۳۰ام مهر ۱۳۹۷ , Monday 22nd October 2018

خرداد ۳ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 167392

قاچاقچیان در تبریز به ۶.۵ میلیارد ریال محکوم شدند

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: قاچاقچیان سیگار خارجی و گوشی تلفن همراه در شعبه ویژه تبریز به پرداخت 6 میلیارد و 570 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.

به گزارش هم نوا، سیداحد یوزباشی روز پنجشنبه در گفت و گویی با اشاره به کشف ۷۸۱ دستگاه انواع گوشی تلفن همراه و تعدادی ساعت و هندزفری با نشان های مختلف از سوی پلیس آگاهی استان ادامه داد: این کالاها ۴ میلیارد و ۸۶۶ میلیون ریال ارزش دارد.
وی اظهار داشت: با توجه به ارایه نکردن مدارک لازم قانونی توسط صاحبان کالاها، پرونده قاچاق برای آن ها تشکیل و به تعزیرات حکومتی تبریز ارسال شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی یادآوری کرد: به پرونده قاچاق این کالاها در شعبه ویژه تعزیرات حکومتی تبریز رسیدگی و متهمان علاوه بر ضبط کالا به پرداخت ۴ میلیارد و ۸۷۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.
یوزباشی همچنین با اشاره به کشف مقادیری سیگار خارجی از یک واحد مسکونی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی استان با کسب اطلاع از منابع موثق مبنی بر انبار مقادیر زیادی سیگار خارجی قاچاق در پارکینگ یک واحد مسکونی، به محل مراجعه و در بازرسی از آن ۲ هزار و ۵۰۰ باکس سیگار خارجی را کشف کردند.
وی با بیان اینکه ارزش این سیگارها یک میلیارد و ۶۹۸میلیون ریال است، گفت: پرونده کشف این محموله پس از تشکیل به تعزیرات حکومتی استان ارسال و در شعبه ۸بدوی تبریز رسیدگی شد.
یوزباشی افزود: متهم این پرونده علاوه بر ضبط کالا به پرداخت یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال محکوم شد.

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار