دوشنبه ۳۰ام مهر ۱۳۹۷ , Monday 22nd October 2018

اردیبهشت ۳۱ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 166907

انتقاد از شیوه واگذاری باشگاه تراکتورسازی تبریز

رئیس هیات فوتبال آذربایجان شرقی از شیوه واگذاری باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز انتقاد کرد.

به گزارش هم نوا، جواد ششگلانی با اشاره به اینکه شرایط واگذاری این باشگاه به هیچ عنوان اعلام نشده است گفت : بر اساس قوانین ، این نوع واگذاری باشگاه تراکتورسازی درست نیست.
وی افزود : حداقل برای هیات فوتبال استان این جای سوال وجود دارد که چرا هیچ گونه شفاف سازی در مورد جزئیات این مزایده ارائه نشده است.
وی خاطرنشان کرد : اگر صاحب و مالک باشگاه تراکتورسازی نمی توانست از نظر مالی باشگاه را اداره کند و قصد فروش آن را داشت بهتر بود با انجام مطالعه اساسی و برگزاری جلسه و مشورت تصمیم به واگذاری آن می گرفت.
وی ادامه داد : بنده شخصا از مسئولان کارخانه تراکتورسازی در مورد این ابهامات سوال کردم که اعلام کردند کارخانه تراکتورسازی بخش خصوصی محسوب می شود و این گونه مزایده را می تواند انجام دهد که البته با وجود این اظهارت بنده تاکنون در بخش خصوصی نیز چنین مزایده ای ندیده بودم.
رئیس هیات فوتبال آذربایجان شرقی تصریح کرد: اگر به عقیده مسئولان کارخانه، تراکتورسازی خصوصی است دیگر نیاز به برگزاری چنین مزایده پر ابهامی نبود و آنها می توانستند با شخص یا ارگان مورد نظر خود سر میز مذاکره نشسته و فرایند مذاکره را انجام دهند که در این صورت هم در زمان صرفه جویی می شد و هم ابهامات فعلی به وجود نمی امد.
وی تاکید کرد : مقوله زمان برای بستن یک تیم قدرتمند بسیار اهمیت دارد و کارخانه تراکتورسازی با چنین مزایده عملا زمان را از هدر داده و این در حالی است که اکثر تیم های مدعی در لیگ برتر تکلیف خود را مشخص کرده و در حال بستن تیم خود هستند.
رئیس هیات فوتبال آذربایجان شرقی افزود : تراکتورسازی در شرایط فعلی با سرپرست اداره می شود و نه مدیرعامل دارد و نه تکلیف کادر فنی سال آینده اش مشخص است و بحث واگذاری آن هنوز در حال طی پروسه ای زمان بر است که دود آن به چشم تیم خواهد رفت.
وی با بیان اینکه این واگذاری می توانست به شکلی بهتر و با برگزاری یک جلسه هم اندیشی انجام شود تصریح کرد : هر اشتباهی در این مقوله که باعث از بین رفتن تراکتورسازی شود، یک فاجعه بزرگ خواهد بود.
ششگلانی گفت : تراکتورسازی تیم کوچکی نیست که برایش تصمیمات آنی اتخاذ شود و باید تصمیم گیری در مورد این تیم همانند استقلال و پرسپولیس با حساسیت بالا انجام شود.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار