جمعه ۲۷ام مهر ۱۳۹۷ , Friday 19th October 2018

اردیبهشت ۲۶ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 166330

امام جمعه تبریز از بانوی عکاس تبریزی تقدیر کرد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز طی تماسی تلفنی موفقیت عکاس و هنرمند تبریزی در دومین دوره نشان عکس سال مطبوعاتی ایران را به وی تبریک گفت.

به گزارش هم نوا، “سمیه فرضی” هنرمند عکاس تبریزی و برنده نشان سال تک عکس مستند اجتماعی در دومین دوره نشان عکس سال مطبوعاتی ایران گفت: حجه الاسلام و المسلمین آل هاشم برای تبریک موفقیتم در دومین دوره نشان عکس سال مطبوعاتی ایران با بنده تماس گرفتند و مرا غافلگیر کردند.

وی افزود: با توجه به اینکه رسانه های استان خبر موفقیت بنده را بازتاب چندانی نداده بودند، تماس حاج آقا آل هاشم با بنده غیر منتظره بود و اصلا چنین انتظاری برایم متصور نبود.

این هنرمند عکاس تبریزی گفت: ایشان خیلی صمیمانه موفقیت مرا تبریک گفتند و برایم آرزوی موفقیت کردند. من از حاج آقا آل هاشم خیلی متشکرم که چنین لطفی به بنده داشتند و مرا خیلی خوشحال کردند.

فرضی در ادامه گفت: این در حالی است که خیلی از رسانه های استان که به نوعی همکار بنده نیز هستند، خبری از این اتفاق نداشتند؛ اما اگر چنین موفقیتی در یک مسابقه ساده ورزشی اتفاق می افتاد، به طور زنده پوشش داده می شد.

وی افزود: از مسئولان انتظار داریم که ارزش بیشتری به هنر و هنرمندان قائل شوند، چرا که بخش فرهنگ و هنر زیربنای رشد دیگر حوزه هاست.

برگزیده دومین دوره نشان عکس سال مطبوعاتی ایران در بخش دیگری از گفتگوی خود به دغدغه عکاسان در حوزه های مختلف اشاره کرد و گفت: متاسفانه هنرمندان عکاس شغل ثابتی ندارند و حتی خیلی ها بیمه نیز نیستند و سازمان های مسئول شرط و شروط متعدد و زیادی برای بیمه کردن هنرمندان عکاس می گذارند.

فرضی ادامه داد: متاسفانه هنرمندان عکاس در برابر تلاش شان درآمد کمی نسبت به دیگر اقشار دارند و امیدوارم مسئولان امر اهتمام بیشتری برای بهبود شرایط کاری فعالان رسانه ای داشته باشند.

«سمیه فرضی» عکاس و هنرمند تبریزی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ شروع کرده و در جشنواره های مختلف عکاسی اعم از فیروزه تبریز، جشنواره راه آهن، جشنواره تبریز ۲۰۱۸، نشان سال مطبوعاتی ایران و… حائز رتبه های برتر و نشان های تقدیر شده است.

منبع: نصر

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار