جمعه ۲۷ام مهر ۱۳۹۷ , Friday 19th October 2018

اردیبهشت ۲۵ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 166287

اعتماد به آمریکا از اول اشتباه بود

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت : آمریکا قابل اعتماد نیست و اعتماد به این دولت مستکبر از همان ابتدا اشتباه بود.

به گزارش هم نوا به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی آل هاشم در جمع سربازان پادگان شهید قاضی طباطبایی تبریز افزود : خروج آمریکا از برجام نشان داد منطق رهبر معظم انقلاب در نامگذاری سال های اخیر بر مبنای اقتصادی از مبانی مستحکم برخوردار بود و امروز نتیجه آن را به خوبی می بینیم.
وی تصریح کرد : اگر در سالهای گذشته امکانات ، قوای کشور و همت دولت ها با تمام توان برای تحقق اقتصاد مقاومتی به میدان می آمد از تحریم های نظام سلطه سرافرازنه و مقتدرانه عبور می کردیم.
امام جمعه تبریز با بیان اینکه باید به درس ها و عبرت های خروج آمریکا از برجام توجه کنیم ادامه داد : یکی از این عبرت ها این است که دشمنان هیچوقت قابل اعتماد نیستند و همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند نباید فریب لبخند آمریکا را خورد.
امام جمعه تبریز همچنین با اشاره به فرصت بی نظیر جوانی گفت : خدمت مقدس سربازی و دوران طلایی عمر در جوانی بهترین فرصت برای خودسازی و تزکیه نفس است.
وی با تاکید بر اینکه از هر کاری که در تضاد با آموزه های دینی و اسلامی است باید اجتناب کرد افزود : دوران جوانی ، بهترین زمان برای برای خودسازی و تزکیه نفس است و امروز که شما در لباس مقدس سربازی هستید از این فرصت نهایت استفاده را بکنید.
امام جمعه تبریز با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت : برای تشرف به ماه میهمانی خدا و تقرب به درگاه باری تعالی باید روح و نفس خود را از روزمرگی ها و پلیدی شستشو داد.
وی ادامه داد : استغفار و طلب آمرزش گناهان ، تلاوت قرآن ، ذکر صلوات بر محمد و آل مطهر ایشان،تکریم بزرگترها و مهربانی و آسان گرفتن امور بر زیر دستان از جمله اعمالی است که در کنار پرهیز از خوردن و آشامیدن در ماه رمضان به آن تاکید شده است.

 

انتهای پیام/

برچسب‌هادیدگاهها (۰)آخرین اخبار