یکشنبه ۱ام مهر ۱۳۹۷ , Sunday 23rd September 2018

اسفند ۲۰ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 159543

اهدای ۱۰ هزار پرچم تراکتورسازی به هواداران برای بازی با الجزیره

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز از اهداء 10 هزار پرچم با لوگوی باشگاه تراکتورسازی تبریز به هواداران این تیم برای دیدار با الجزیره امارات خبر داد.

به گزارش هم نوا، علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام این خبر عنوان کرد: برای دیدار روز سه شنبه با الجزیره امارات در لیگ قهرمانان آسیا، ۱۰ هزار پرچم منقش به لوگوی باشگاه تراکتورسازی و لوگوی تبریز ۲۰۱۸ از سوی سازمان ورزش شهرداری تبریز به هواداران تراکتورسازی اهداء خواهد شد.

وی افزود: ابعاد این پرچم‌ها که به رنگ سفید و قرمز خواهد بود، به اندازه یک در یک متر خواهد بود و علاوه بر آن پنج علم بزرگ پنج در پنج متر نیز با نقش لوگوی باشگاه تراکتورسازی و لوگوی تبریز ۲۰۱۸ از سوی سازمان ورزش شهرداری تبریز در اختیار هواداران این باشگاه پرطرفدار قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز در این خصوص یادآور شد: این پرچم ها در راستای معرفی رویداد تبریز ۲۰۱۸ و همچنین تکریم هواداران و زیباسازی بصری سکوها با عنصر رنگ و هماهنگی شکل تشویق دوستداران تراکتورسازی در اختیار هواداران حاضر در ورزشگاه قرار خواهد گرفت.

گفتنی است تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در چهارمین دیدار خود از چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۶ سه شنبه هفته جاری در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز از تیم الجزیره امارات پذیرایی خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار