چهارشنبه ۲ام اسفند ۱۳۹۶ , Wednesday 21st February 2018

بهمن ۲۵ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 156179

ایجاد پردیس سینمایی در مجتمع های تجاری تبریز

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی از ایجاد پردیس سینمایی در مجتمع های تجاری تبریز خبرداد.

به گزارش هم نوا، ‘محمد محمدپور’ سه شنبه شب در جریان بازدید از روند احداث پردیس سینمایی در مجتمع ستاره‌باران تبریز،‌ سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه‌ فرهنگ و هنر را حرکتی ارزشمند عنوان کرد.
وی با بیان اینکه چهره تبریز در سال های اخیر، از منظر فرهنگی بسیار تغییر کرده است، گفت: شهری که هویت آن با نام فرهنگ گره خورده، بیش از گذشته نیازمند ترقی در حوزه فرهنگ و هنر است و این امر ضرورت ورود بخش خصوصی به این حوزه‌ را دوچندان می‌ کند.
وی اظهارکرد: نتیجه توسعه زیرساخت های فرهنگی و هنری به همت بخش خصوصی، رونق فعالیت‌های هنری و فرهنگی و تولید محتواست.
وی گفت: سهیم شدن مردم در آفریدن فضایی که خود را به آن نیازمند می‌بینند، افزایش مشارکت اجتماعی را در پی داشته و از رهگذر آن سرمایه‌گذاری اجتماعی در حوزه فرهنگ و هنر شکل می گیرد.
محمدپور گفت:‌ احداث پردیس‌های سینمایی در مجتمع‌های تجاری و افزوده شدن چندین سالن به ظرفیت سینمایی استان بر اساس نیاز جامعه به شکل‌گیری محیط‌های چند‌منظوره فرهنگی پیگیری می شود.
پردیس سینمایی ستاره باران در طبقات فود کورت و دو طبقه فوقانی در حال احداث است که دارای ۶ سالن سینمائی و نمایشی خواهد بود.
مسعود گوگانی مدیر این پردیس سینمایی گفت: فاز اول پردیس سینمائی ستاره باران شامل سالن اصلی ۴۰۰ نفری و سالن ۱۵۰ نفری و فاز دوم طرح نیز شامل دو سالن ۶۰ نفری در طبقه ۴ مجتمع تا پایان امسال افتتاح خواهد شد.
وی گفت: پردیس سینمایی ستاره باران با ۶ سالن سینمایی تا تابستان ۹۷ تکمیل و به بهره برداری نهایی می رسد.
با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و سازمان سینمایی کشور چندین پردیس سینمایی در مجتمع‌های تجاری تبریز ایجاد می شود.

منبع: ایرنا

 

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)داغ ترین خبرها
  • No posts liked yet.
آخرین اخبار