جمعه ۲۷ام مهر ۱۳۹۷ , Friday 19th October 2018

بهمن ۲۴ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 155975

برگزاری کلاس های آموزش اصناف مرتبط با گردشگری برای تبریز ۲۰۱۸

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز از آغاز برگزاری کلاس های آموزش اصناف مرتبط با گردشگری برای تبریز 2018 خبر داد.

به گزارش هم نوا، علیرضا سلطانی با اعلام این خبر گفت: با تاکیدات و دستور مهندس ایرج شهین باهر، مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز در زمینه اهداف تبریز ۲۰۱۸ نیز ایفای نقش می‌کند و در این راستا برگزاری کلاس های آموزش زبان انگلیسی برای اصناف از هفته جاری برای اصنافی که با گردشگران در ارتباطند، آغاز شده است.

سلطانی گفت: دوره های مقدماتی زبان انگلیسی ویژه اصناف، کوتاه مدت بوده و علاقه مندان می توانند برای ثبت نام به مرکز علمی کابردی شهرداری تبریز مراجعه نمایند.

علیرضا سلطانی با بیان اینکه اصلی ترین هدف از تأسیس مرکزآموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز ارتقای کیفیت تحصیلی همکاران شهرداری است، بیان کرد: در کنار همکاران شهرداری، ظرفیت برای پذیرش دانشجو از عموم شهروندان هم وجود دارد و حتی دانشجویانی از سایر استان‌ها هم در این مرکز تحصیل می‌کنند.

 

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز در پایان با اشاره به اینکه این مرکز از سال گذشته در زمینه اهداف تبریز ۲۰۱۸ نیز ایفای نقش می‌کند، تأکید کرد: در نظر داریم علاوه بر کلاس های آموزش زبان برای اصنافی که با گردشگران در ارتباطند، دوره‌های آموزشی مختلف و مورد نیاز را نیز برگزار کنیم.

 

انتهای پیام/

برچسب‌هادیدگاهها (۰)آخرین اخبار