یکشنبه ۲۹ام مهر ۱۳۹۷ , Sunday 21st October 2018

بهمن ۲۴ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 155972

اجرای طرح‌های توسعه در فرودگاه تبریز

معاون عملیات شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به پروژه‌های تاثیرگذار فرودگاه تبریز گفت: طرح‌هایی از جمله توسعه اپرون و توسعه ترمینال داخلی، فرودگاه تبریز را در مسیر توسعه روزافزون قرار می‌دهند.

به گزارش هم نوا به‌ نقل از روابط‌ عمومی فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی، غلامحسین باقریان در بازدید از فرودگاه تبریز که برای بررسی وضعیت این فرودگاه در حوزه عملیات فرودگاهی و هوانوردی انجام شد، درباره پروژه توسعه ترمینال داخلی فرودگاه تبریز اظهار داشت: مطالعات و مراحل مناقصه آن به اتمام رسیده =و عملیات اجرایی پروژه باید هرچه سریعتر توسط پیمانکار آغاز شود.

عضو هیئت‌مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران همچنین با تاکید برافزایش سرعت روند اجرای پروژه توسعه پارکینگ هواپیمای فرودگاه تبریز، بر تسریع عملیات پروژه از طریق افزایش تجهیزات، ماشین آلات و نیروی انسانی و پیشبرد مراحل بعدی پروژه تاکید کرد.

در این بازدید که حمیدحاجی بیگی، مدیرکل آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما و عباس وفایی، سرپرست اداره‌کل تجهیزات و سامانه‌های فرودگاهی نیز حضور داشتند، مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی گزارشی را از آخرین وضعیت فرودگاه تبریز در بخش عملیات فرودگاهی و هوانوردی ارائه کرد.

مصطفی صفایی گفت: پروژه توسعه و بهسازی اپرون بتنی و تاکسی‌وی‌های ارتباطی فرودگاه تبریز با اعتباری بالغ بر ۲۳۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در حال اجراست که با اجرای این طرح، ظرفیت پذیرش پارکینگ هواپیمای فرودگاه تبریز به بیش از دو برابر افزایش می‌یابد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار