یکشنبه ۲۹ام مهر ۱۳۹۷ , Sunday 21st October 2018

بهمن ۲۴ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 155921

پارتی‌های زیر زمینی به رستوران‌های حاشیه شهر کشیده شدند/ سِرو قلیان همراه با مشروبات الکی!

در اطراف تبریز رستوران‌های سنتی با برگزاری پارتی‌های شبانه و سِرو مشروبات الکی و شیشه! در کنار قلیان برای دختران و پسران جوان ماهانه بیش از 200 میلیون تومان برای خود درآمد کسب می‌کنند.

به گزارش هم نوا، در اطراف تبریز برخی رستوران‌های سنتی با برگزاری پارتی‌های شبانه و سِرو مشروبات الکی در کنار قلیان برای دختران و پسران جوان ماهانه بیش از ۲۰۰ میلیون تومان برای خود درآمد کسب می‌کنند. در یکی از همین رستوران‌ها پیش‌تر بیش از ۲۰ نفر مست دستگیر و مشروبات الکلی کشف شده بود.

در دو سال اخیر تعداد رستوران‌های سنتی که از قضا خانوادگی هم نیستند و چیزهایی که در قانون و عرضه رستوران‌ها ممنوع است برای مشتریان فراهم می‌کنند، افزایش یافته اما ظاهرا این رستوران پا را از حد معمول فراتر گذاشته و با برگزاری پارتی‌های شبانه علاوه بر قانون‌شکنی درآمدهای میلیونی نیز کسب می‌کنند.

ظاهرا تب چنین اماکن غیرقانونی که هرنوع خلافی در آنها قابل پیش‌بینی می‌باشد از رستوران و کافه‌های خارج شهر تهران به تبریز نیز سرایت کرده است، رستوران‌ها و کافه‌هایی که شاید بسیاری از مردم آنها را نشناسند اما به مدد برخی فیلم‌های اینستاگرامی برای جوانان معروف شده‌اند.

فضای تاریک، رقص نور، ارائه مشروبات الکی و برگزاری پارتی‌های شبانه از جمله مولفه‌های این رستوران‌هاست که ماهانه بیش از ۲۰۰ میلیون تومان به جیب صاحب این رستوران سرازیر می‌کند.

منبع: آناج

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار