یکشنبه ۲۹ام مهر ۱۳۹۷ , Sunday 21st October 2018

بهمن ۲۳ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 155871

پزشکیان: نبود نگاه کارشناسی عامل مشکلات کشور

نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی مشکلات کنونی کشور را ناشی از نبود نگاه کارشناسی در موضوعات مختلف دانست.

به گزارش هم نوا، پزشکیان امروز در جمع مدیران صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت : متاسفانه بدون اینکه از محدودیت منابع حرفی به میان آورده شود توقعات عمومی را بالا برده ایم در حالیکه اگر با صداقت و شفافیت با مردم سخن بگوییم ، سرمایه های اجتماعی را از دست نمی دهیم.
وی خاطرنشان کرد : برای توسعه و پیشرفت کشور باید همه هماهنگ شوند و هر کس در حوزه و تخصص خود فعالیت کند.
نائب رئیس اول مجلس شناسایی مشکلات و سپردن کارها به کاردان را از وظایف اصلی نمایندگان مردم در مجلس خواند و تصریح کرد : وظیفه نمایندگان ، رسیدگی و اعلام نظر درباره همه مسائل نیست.
وی با اشاره به ضرورت تجهیز رسانه ملی برای پوشش رویداد تبریز ۲۰۱۸ هم گفت : نمایندگان می توانند با مذاکرات و توافقاتی بخشی از هزینه ها را از منابع موجود تامین کنند اما باید قبل از آن نیازها احصا و به ترتیب اولویت اقدام شود.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت : شبکه استانی با وجود تمام کمبودها و مشکلات ، ظرفیتها و توانمندیهای مختلفی دارد که لازم است بهای لازم به نیروها و ظرفیتهای بومی رسانه ملی داده شود.
سید محسن لطیفی با اشاره به نقش نمایندگان مجلس در تامین بودجه برای تامین و توسعه زیرساختهای فنی صدا و سیمای استان افزود : نیازهای اصلی این مرکز ، تجهیزات فنی و امکانات جدید است و در کنار آن برای تولید محتوا نیز نیازمند حمایت و اعتماد هستیم.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی همچنین در نشست هم اندیشی با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی کلانشهر تبریز در خصوص میزبانی جشنواره ملی تولیدات برون مرزی رسانه ملی گفت : رسانه ملی و شورای اسلامی کلانشهر تبریز در زمینه مسائل فرهنگی نیاز به تعامل و ارتباط نزدیک دارند.
قلی زاده رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تبریز هم بخش مهمی از مدیریت شهری را حفظ هویت و فرهنگ بومی بیان کرد و گفت : انعکاس نیازها و مطالبات مردم در رسانه ملی به صورت سازنده و هدفمند ، باعث ارتقای جایگاه شوراها میشود.

 

انتهای پیام/

برچسب‌هادیدگاهها (۰)آخرین اخبار