یکشنبه ۱ام مهر ۱۳۹۷ , Sunday 23rd September 2018

بهمن ۱۲ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 154349

اکران ۱۸ فیلم در جشنواره فیلم فجر تبریز

دبیر اجرایی جشنواره فیلم فجر تبریز گفت: 13 فیلم از 22 فیلم بخش سودای سیمرغ و 5 فیلم از بخش فجر و پروانه ها در جشنواره فیلم فجر تبریز اکران می شود.

به گزارش هم نوا، طاهر فرنود در گفت و گو با خبرنگاران افزود: سی و ششمین جشنواره فیلم فجر تبریز از ۱۴ تا ۲۲ بهمن در ۲ سالن سینما ناجی و سینما فلسطین برگزار می شود.
وی اظهار کرد: امسال در جشنواره فیلم فجر تبریز بلیط به صورت اینترنتی فروش می شود و فروش بلیت کاغذی وجود ندارد و افرادی که به هیچ عنوان امکان خرید اینترنتی بلیت را ندارند، می‌توانند با مراجعه به سالن‌ها از مسئولان فروش بلیت خود را دریافت کنند.
دبیر اجرایی جشنواره فیلم فجر تبریز یادآوری کرد: فروش بلیت پکیج فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در تبریز در سایت E-bilit آغاز شده است و علاقه‌مندان تا ساعت ۲۴ روز ۱۴ بهمن می‌توانند این بلیت‌ها را با ۴۰ درصد تخفیف دریافت کنند.
فرنود ادامه داد: کد تخفیف پیش فروش بلیت‌ها fajr36 است و قیمت بلیت سینما ناجی و سینما فلسطین به ترتیب ۱۰۰ هزار و ۷۰ هزار ریال است.
وی گفت: آیین گشایش این جشنواره روز جمعه ۱۳ بهمن ساعت ۱۸:۳۰ با اکران فیلم جشن دلتنگی به کارگردانی پوریا آذربایجانی در سینما ناجی تبریز (به صورت رایگان) با حضور مردم، مسئولان و هنرمندان برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

برچسب‌هادیدگاهها (۰)آخرین اخبار