چهارشنبه ۲ام آبان ۱۳۹۷ , Wednesday 24th October 2018

دی ۲۳ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 151750

برگزاری “جشنواره بین المللی فیلم فجر “، همزمان با تهران در تبریز

سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه ای فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری "جشنواره بین المللی فیلم فجر "، همزمان با تهران در تبریز خبر داد.

به گزارش هم نوا، وحید حسین زاده در نخستین نشست هم اندیشی کمیته فرهنگی و هنری ستاد بزرگداشت دهه فجر در تبریز با اشاره به اهمیت برگزاری هر چه باشکوه تر برنامه های ایام الله فجر گفت: برنامه های این ایام در انتقال ارزش های انقلاب اسلامی به نسل های بعد از انقلاب نقش مهمی دارد.

وی با اشاره به عناوین روزهای دهه فجر انقلاب اسلامی سال١٣٩٦ خاطر نشان کرد: ایام الله دهه ی مبارکه ی فجر امسال با شعار “سربلندی ملت ایران در پرتو جمهوری اسلامی ، اقتدار همه جانبه و اقتصاد مقاومتی ” گرامی داشته می شود.

حسین زاده با اعلام اینکه در ایام الله دهه فجر ویژه برنامه های مختلفی از سوی انجمن ها و موسسات فرهنگی و هنری، خانه مطبوعات و دیگر مراکز فرهنگی و هنری عضو کمیته فرهنگی و هنری پیشنهاد شده است، گفت: شاخص ترین برنامه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای این مناسبت، برگزاری “جشنواره بین المللی فیلم فجر “، همزمان با تهران است.

معاون فرهنگی و رسانه ای ارشاد که در جمع اعضای کمیته فرهنگی و هنری سخن می گفت ، اظهار کرد: با توجه به ماهیت این کمیته، شایسته است که برنامه های پیشنهادی برای اجرا در این حوزه، تخصصی تر و با کیفیت بالاتری باشد.

حسین زاده افزود: هدف کمیته فرهنگی و هنری، برجسته کردن جلوه های هنری و ایجاد شور و نشاط اجتماعی با استفاده از ظرفیت های هنرمندان است تا بدین طریق گوشه هایی از برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته شود.

وی ضمن تاکید بر پرهیز از موازی کاری دستگاه های عضو این کمیته تصریح کرد: ما با تفکیک برنامه های پیشنهادی می توانیم از ظرفیت های تخصصی هر سازمان یا دستگاه اجرایی بهره برده و از هم پوشانی اجرای مراسم و برنامه های مرتبط جلوگیری کنیم.

این نشست با هدف برنامه ریزی جهت فراهم سازی مشارکت و حضور اصحاب فرهنگ و هنر، بهره گیری از توانمندی های مراکز فرهنگی هنری و نفش آفرینی آنها در برنامه های دهه فجر و هماهنگ سازی فعالیت ها و همچنین بهره مندی از ظرفیت دستگاه های مختلف اجرایی عضو کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر در هر چه بهتر برگزاری برنامه های ایام الله دهه فجر برگزار شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار