چهارشنبه ۲ام آبان ۱۳۹۷ , Wednesday 24th October 2018

دی ۲۳ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 151708

خوداتکایی مهمترین شاخصه‌ جشنواره فیلم تبریز باشد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: خوداتکایی مهمترین شاخصه‌ی جشنواره فیلم تبریز باشد.

به گزارش هم نوا، “محمد محمدپور”  در نشست شورای سیاستگذاری دومین جشنواره فیلم تبریز، ضمن ابراز رضایت از برگزاری نخستین جشنواره فیلم تبریز، کیفیت اجرای آن را در مجموع ارزیابی‌های انجام شده، قابل قبول دانست و تاکید کرد که توجه به تجربه‌های موجود امری لازم و ضروری است.

وی افزود: جشنواره فیلم تبریز قرار است مسیر برند شدن را طی بکند و بایستی خوداتکایی در درون آن موج بزند.

محمدپور اظهار امیدواری کرد که تا این جشنواره به نام تبریز ده‌ها سال عمر کرده و منشاء تحولات مهمی در حوزه هنر فیلم استان باشد.

رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم تبریز افزود: انجمن های فرهنگی و هنری باید نقش تاثیرگذاری در تقویت  اقتصاد فرهنگ و هنر داشته باشند و شورای سیاستگزاری بتواند آورده‌ی این جشنواره را تعریف نماید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در ادامه این نشست اظهار داشت: برگزاری ‌مطلوب تر و باشکوه‌تر این جشنواره نیازمند همکاری و تعامل بیش از پیش سازمان‌ها و نهادهای فرهنگی و هنری استان است.

این نشست با حضور علی محرمی معاون هنری و سینمایی اداره کل، علی‌اکبر افتخار (منتقد فیلم، رئیس هیئت مدیره انجمن سینماگران استان و دبیر شورا)، یدالله نوعصری (فیلم‌ساز پیشکسوت و عضو هیئت امنای انجمن سینماگران استان)، اصغر یوسفی‌نژاد (نویسنده و کارگردان سینما)، امیر مرتضوی (سینماگر و دبیر نخستین جشنواره فیلم تبریز)، یونس مقدم (سینماگر و مدیر عامل انجمن سینماگران استان)، فرهود بحری کرمی (سینماگر و عضو هیئت مدیره انجمن) به عنوان اعضای اصلی شورای سیاستگذاری دومین جشنواره فیلم تبریز برگزار شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار