چهارشنبه ۲ام آبان ۱۳۹۷ , Wednesday 24th October 2018

دی ۲۳ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 151649

کاغذبازی های اداری سد راه مردم ،حذف شود

امام جمعه صوفیان با تاکید بر حل مشکلات اقتصادی جامعه گفت:باید بر تولید داخلی تکیه کرده و کاغذبازی های اداری که سد راه مردم می شوند نیز جمع شوند.

به گزارش هم نوا، سیدعظیم گلدوست در خطبه های نماز جمعه این هفته شبستر با تقدیر از حماسه حضور مردم در محکومیت آشوب های اخیر گفت:ملت ایران اسلامی همیشه در صحنه اند و این بار نیز با حضور به موقع در صحنه ،جواب آشوبگران را دادند.

وی اظهار کرد:در اغتشاشات اخیر دشمنان به صورت برنامه ریزی شده در نظر داشتند ، امنیت جامعه را بر هم زده و همچنین وضع اقتصاد کشور را نیز تضعیف نمایند.

امام جمعه صوفیان افزود:دشمنان همیشگی نظام جمهوری اسلامی به صورت برنامه ریزی دشمنان وارد عمل شده بودند و در نظر داشتند نظام جمهوری اسلامی را تضعیف کنند که با هوشیاری مردم این توطئه دشمن نیز خنثی شد.

گلدوست با اشاره به حمایت منافقین از اغتشاشات اخیر در داخل کشور تصریح کرد:بعد از شکست داعش در نظر داشتند وارد ایران شده و عملیات کنند و منافقین نیز برنامه هایی داشتند.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی جامعه عنوان کرد:اننقاد و اعتراض نسبت به وضع اقتصاد حق مردم است ولی در اغتشاشات اخیر برخی ها می خواستند سوء استفاده کنند که مردم صف شان را از این آشوبگران جدا کردند.

خطیب جمعه صوفیان با تاکید بر حل مشکلات اقتصادی جامعه خاطرنشان کرد:باید بر تولید داخلی تکیه کرده و کاغذبازی های اداری که سد راه مردم می شوند نیز جمع شوند.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار