شنبه ۳۱ام شهریور ۱۳۹۷ , Saturday 22nd September 2018

دی ۲۳ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 151595

احداث مرکز اقامتی زائران آذربایجان شرقی در کربلا مورد بررسی قرار می‌گیرد

استاندار آذربایجان شرقى گفت: براى تهیه یک ساختمان در کربلا براى اسکان هم استانى‌های عزیز با شهردارى بررسی، مطالعه و همفکرى کرده و تصمیم مناسبى اتخاذ مى‌کنیم.

به گزارش هم نوا، مجید خدابخش در مراسم تجلیل از خادمین اربعین حسینى آذربایجان شرقی که در استانداری برگزار شد اظهار داشت: در موکب استان مستقر در شلمچه عملاً معناى عزت و اقتدار ایران اسلامى و اخلاص واقعى را دیدم.

وی با اشاره به خدمات گسترده خادمان موکب آذربایجان شرقی در مرز شلمچه ادامه داد: در این مرز شاهد خدمات خالصانه، عاشقانه و بى‌منت خادمین بودیم.

وی با اشاره به ضرورت و اهمیت توجه به زیرساخت‌ها در موضوع اربعین اظهار کرد: موضوع اربعین حسینى و ارائه خدمت مردمى است و اصلى‌ترین وظایف دستگاه‌هاى اجرایى ایجاد زیرساخت‌هاست.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه در طول تاریخ نیز نهضت عاشورا به صورت مردمى استمرار یافته است ابراز داشت: امیدوارم سال به سال این خدمات با حضور هیئات مذهبی استان خدمات بیشتر و گسترده‌تری ارائه شود.

وی در پایان گفت: براى تهیه یک ساختمان در کربلا براى اسکان هم استانى‌های عزیز با شهردارى بررسی، مطالعه و همفکرى کرده و تصمیم مناسبى اتخاذ مى‌کنیم.

انتهای پیام /

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار