دوشنبه ۲ام مهر ۱۳۹۷ , Monday 24th September 2018

دی ۲۱ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 151564

دعوای مربی و مدیرعامل کاردست تراکتور داد

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با ۲ گل عیسی آل کثیر مغلوب میزبان خود نفت تهران شد تا تغییر و تحولات این مدیریت و سرمربی باشگاه شکل جدی تری به خود بگیرد.

به گزارش هم نوا، در حالیکه طی روزهای گذشته دعوا های گل محمدی و آجرلو به اوج خود رسیده و از خجالت یکدیگر درآمده بودند امروز نیز تراکتوری ها با نتیجه ای ضعیف و شکست مقابل نفت تهران بیش از پیش به بحران نزدیک تر شدند.

همه این اتفاقات در حالی رخ می دهد که شنیده ها حکایت از عزم مدیران تراکتور برای جذب مربی جدید است و تقریبا می شود شام آخر گل محمدی را تلخ تر از زهرمار دانست.

تنها برد برابر نفت تهران می توانست برای یحیی  حاشیه ی امنیتی هر چند کوتاه مدت برای او ایجاد کند که حالا با شکست برابر نفت تهران شرایط او دشوارتر از گذشته شد. در این دیدار در شرایطی که تراکتورسازی امیدوار به پیروزی بود، مغلوب تاکتیک اتخاذ شده از سوی هومن افاضلی شد و در شرایطی که بیشتر از میزبان خود توپ و میدان را در اختیار داشت با دو گل آل کثیر در دقایق ۸۰ و ۸۷ بازی را واگذار کرد تا شرایطش در جدول نابسامان تر شود. در سوی مقابل اما نفت تهران همچنان با هومن افاضلی به روند خود خوب ادامه می دهد و با ۱۷ امتیاز یک رتبه در جدول رده بندی صعود کرد تا شرایط بهتری در ادامه مسابقات داشته باشد.

حال باید منتظر واکنش آجرلو به قضایای اخیر بود. قضایایی که می تواند نام مصطفی دنیزلی را بر روی تراکتور حک کند و این مربی ترک تبار را برای نخستین بار سرمربی سرخ پوشان نماید.

منبع: تبریز بیدار

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار