چهارشنبه ۲ام آبان ۱۳۹۷ , Wednesday 24th October 2018

دی ۲۱ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 151495

دوئلی فولادی در تبریز!

تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در هفته نوزدهم لیگ برتر، از تیم فولاد خوزستان پذیرایی می‌کند.

به گزارش هم نوا، در یکی از بازی‌های مهم هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر، شاگردان فیروز کریمی مقابل فولاد خوزستان قرار خواهند گرفت.

دو  تیم  شرایط خوبی را پشت سر می‌گذارند و در جایگاه خوبی در جدول قرار دارند. فولاد که هفته گذشته علی‌رغم تساوی مقابل تیم انتهای جدولی مشکی‌پوشان توانست رتبه دوم خود را حفظ کند می‌تواند در صورت پیروزی برابر گسترش فولاد فاصله خود را با تیم‌های دوم تا ششم جدول حفظ کند و امیدواری خود را برای کسب سهمیه آسیایی افزایش دهد.

در طرف دیگر میدان شاگردان فیروز کریمی می‌توانند در صورت پیروزی برابر مهمان خود به صورت موقت تا رده چهارم جدول بالا بیایند و گام بلندی را برای نزدیک شدن به صعود به جمع سه تیم برتر بردارند.

شاگردان فیروز کریمی در هفت بازی آخر خود تنها دو شکست را متحمل شدند و در باقی مسابقه‌ها توانسته‌اند امتیازات لازم  را کسب کنند.

در بازی رفت که روز ۲۷ مرداد برگزار شد، تیم فولاد خوزستان با نتیجه دو بر یک از سد تیم گسترش فولاد عبور کرده بود و آبی‌پوشان تبریزی در پی جبران این شکست هستند.

گفتنی است؛ بازی دو تیم از ساعت ۱۴ فردا (جمعه) در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز آغاز خواهد شد و محمد ملکی، یعقوب حجتی، محمد عطایی و سعاد وفاپیشه، داوران این مسابقه هستند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار