شنبه ۳۱ام شهریور ۱۳۹۷ , Saturday 22nd September 2018

دی ۲۱ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 151481

تخصیص ۲۸۰ میلیارد ریال برای تکمیل پروژه تالارهای مرکزی تبریز

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان ‌شرقی گفت: ٢٨٠ میلیارد ریال اعتبار برای فعال سازی و تکمیل پروژه‌ تالارهای مرکزی تبریز در جریان سفر اخیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این استان تخصیص یافته است.

به گزارش هم نوا، محمد محمدپور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه این اعتبار در طول ۳ سال آینده به این پروژه اختصاص می یابد، افزود: طرح احداث پروژه تالار شهر تبریز در سال ١٣٨٧ آغاز شده و در زمینی به مساحت ۱۴ هزار و ٢٠٠ مترمربع با زیربنای ۱۶ هزار مترمربع احداث می شود.

وی اظهار کرد: جمع کل هزینه اختصاص یافته به این پروژه تا پایان سال ٩٠ حدود ۴۴ میلیارد و ٧٢٠ میلیون ریال و پیشرفت فیزیکی آن نیز ١٥ درصد بوده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی یادآوری کرد: این پروژه در سه طبقه در سه تالار مجزا و متصل شامل تالار موسیقی با ٩٠٠ نفر ظرفیت، تالار نمایش با ٧٠٠ نفر ظرفیت و ساختمان اداری در شهرک باغمیشه جنب لاله پارک تبریز احداث می‌شود.

محمدپور ادامه داد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نخستین روز از سفر خود به آذربایجان‌شرقی در محل تالار شهر تبریز حضور یافت و از نزدیک در جریان روند احداث این پروژه قرار گرفت.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار