شنبه ۳۱ام شهریور ۱۳۹۷ , Saturday 22nd September 2018

دی ۱۸ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 151130

ساعی: پیگیر آزادی دانشجویان دستگیرشده هستم/ ساختارشکنان باید در پیشگاه قانون، پاسخگو باشند

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیر آزادی دانشجویان دستگیرشده در جریان اعتراضات و اغتشاشات اخیر در کشور هستم.

به گزارش هم نوا، زهرا ساعی در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: متاسفانه در اعتراضات اخیر، برخی جوانان خواسته یا ناخواسته در دام دشمن افتاده و اعتراضات مسالمت آمیز مردمی، رنگ و بوی اغتشاش و خشونت به خود گرفت.

وی با اشاره به ردپای دشمنان جمهوری اسلامی ایران در طراحی اغتشاشات عنوان کرد: خوشبختانه در جریان اعتراضات و اغتشاشات اخیر نیز بار دیگر استکبار، شکست خورد و مردم ایران اسلامی بار دیگر، وفاداری خود را نسبت به نظام و انقلاب و رهبر معم انقلاب اسلامی اثبات کردند.

وی با قدردانی از عملکرد تمامی نهادهای مسئول در این زمینه همچون پلیس، سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و … عنوان کرد: دشمنان نظام در رسانه‌های خود به شکل زیرکانه‌ای سعی در نشان دادن فاصله بین مردم و نیروهای مسلح داشتند که این بار نیز مردم و نیروهای مسلح در کنار یکدیگر، توطئه های دشمنان برای براندازی نظام را نقش بر آب کردند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی به بازداشت تعدادی از دانشجویان در جریان اغتشاشات اخیر در کشور نیز اشاره کرد و گفت: تعدادی از دانشجویان، صرفا در این اعتراضات و اغتشاشات شرکت داشتند ولی اقدام به تخریب اموال عمومی، توهین به مسئولان کشور و … نکرده اند که بنده و همکارانم پیگیری‌های لازم برای آزادی این عزیزان را آغاز کرده‌ایم ولی افرادی که خارج از چارچوب نظام، رفتارهای ساختارشکنانه از خود نشان داده‌اند باید در پیشگاه قانون، پاسخگو باشند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار