چهارشنبه ۲ام آبان ۱۳۹۷ , Wednesday 24th October 2018

دی ۶ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 149490

سكاندارى براى كشتى در گرداب

به گزارش هم نوا، به گمانم اواسط دهه ٧٠ بود و ما در تبريز بناى بنيادى را نهاده بوديم كه مى خواست در حوزه هاى مختلف فرهنگ و هنر راه جديدى بگشايد، روزى مدير مسئول روزنامه ايران نيوز به واسطه يكى از دوستان به دفتر اين بنياد آمد و بعد از شنيدن گزارش كوتاهى از نحوه تاسيس و توسعه اين مجموعه شهرستانى، بلند شد و پاى تخته سفيد يك ساعت در باره تجربيات جهانى در حوزه مديريت مجموعه هاى فرهنگى و رسانه اى براى هيات تحريريه و مديران شركت مطبوعاتى ما سخن گفت كه بسيار براى ما كارگشا بود.
آن روزها شركت مطبوعاتى بنياد هفته نامه آذرپيام را منتشر مى كرد و در حال حاضر اين شركت به مجموعه اى قابل قبول در عرصه رسانه اى تبديل شده است و با داشتن روزنامه، هفته نامه، پايگاه خبرى، فصلنامه تخصصي در حوزه علوم انسانى و رسانه هاى نوين توانسته است شمعى در تاريكى باشد. اغراق نيست اگر بگويم بخشى از اين توفيق و ماندگارى مرهون آن يك ساعت است. حضور بى منت و متواضعانه او در دفتر محقر يك رسانه محلى براى همه دوستان ما انگيزه مضاعفى ايجاد كرد و ما را براى ايستادن مصمم تر كرد.
سالهاى بعد دكتر محمد سلطانى فر را بيشتر شناختم و دورادور كارهايش را پيگير شدم و خوشبخت بودم كه در دوره دكترا هم از با سوادى، روزآمدى و سعه صدرش بهره بردم.
امروز در خبرها بود كه ايشان به عنوان معاون مطبوعاتى وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى منصوب شده اند و اين خبر براى اهالى مطبوعات و رسانه خبر مسرت بخشى است كه يكى از ميان خودشان قرار است زمام آنها را سامان دهد و آب رفته را به جوى برگرداند.
اين انتخاب صواب را به ايشان به خودمان تبريك مى گويم و اميدوارم مدير مسئول آن روزهاى ايران نيوز با روحيه و حال آن روزگار به راهگشايى در عرصه رسانه اى كشور بپردازد و اين كشتى شكسته به ساحل برساند.

سيدقاسم ناظمى ، دكترمحمد سلطاني فر

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار