پنج شنبه ۲۸ام تیر ۱۳۹۷ , Thursday 19th July 2018

آذر ۱۶ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 146714

تیک‌آف ۱۴ پرواز از فرودگاه بین‌المللی تبریز

به گزارش هم نوا، مصطفی صفایی دقایقی پیش در گفت‌وگویی اظهار کرد: با وجود بارش سنگین برف و برودت هوای شدید، باند فرودگاه تبریز باز و پروازهای برنامه‌ای به صورت منظم در حال انجام است.

وی درباره پروازهای صورت گرفته اظهار داشت: از بامداد امروز توسط شرکت هواپیمایی آتا چهار پرواز رفت و برگشت و در مجموع هشت پرواز به مقصد تهران و مشهد صورت گرفته است.

صفایی همچنین از انجام پرواز توسط شرکت‌های هواپیمایی ایرتور و تورکیش خبرداد و افزود: پرواز ایرتور به صورت رفت و برگشت با مقصد تهران و تیک‌آف تورک‌کیش به مقصد استانبول انجام شده است.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در دمای ۱- درجه جهت تسهیل انجام امور پروازی در فرودگاه شهید مدنی تبریز تاکید کرد: عملیات برف‌روبی در باند فرودگاه بین‌المللی تبریز از بامداد امروز آغاز شد و به این منظور چهار دستگاه تیغه برف‌روبی، یک دستگاه اوره‌پاش به همراه ۱۸ نفر از پرسنل آتش‌نشانی و ایمنی همچنین خدمات فرودگاهی به منظور تردد دایم، عملیات آماده‌سازی باند را انجام دادند.

این مقام ارشد استان در حوزه حمل و نقل هوایی از مسافران خواست جهت دریافت اطلاعات کامل از پروازها، قبل از حضور در فرودگاه تبریز با شماره تلفن‌های اطلاعات پرواز ۱۹۹ و ۴-۳۵۲۳۴۷۰۱ تماس بگیرند.

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)داغ ترین خبرها
  • No posts liked yet.
آخرین اخبار