یکشنبه ۲۹ام مهر ۱۳۹۷ , Sunday 21st October 2018

آذر ۱۶ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 146649

پاسخ شرکت پخش فراورده های نفتی آذربایجان شرقی به کمبود سوخت در جایگاه ها

شرکت ملی پخش فراورده های نفتی در منطقه آذربایجان شرقی در پاسخ به گزارش ' کمبود سوخت و تعطیلی شبانه جایگاه ها و نبود بنزین سوپر در شهرستان اهر ' اعلام کرد: توزیع فراورده های نفتی بر اساس سهمیه کشوری است و سهمیه این شهرستان هم به صورت کامل اختصاص یافته است.

به گزارش هم نوا به نقل از ایرنا، روابط عمومی این منطقه روز پنجشنبه با ارسال جوابیه ای از طرف ابوالفضل روح اللهی مدیر این منطقه در زمینه گزارش یاد شده اعلام کرد: در آبان ماه امسال ۲۱۲ هزار و ۱۰۰ لیتر بنزین سوپر در ۳ جایگاه و یک میلیون و ۸۰۵ هزار و ۶۰۰ لیتر بنزین یورو ۴ در ۵ جایگاه سوخت اهر توزیع شده است.
در این جوابیه در مورد تعطیلی خرده فروشی جایگاه ها اظهار شده است: در راستای سیاست های کلان شرکت از ابتدای آبان ماه امسال مقرر شده که نفت گاز مورد نیاز کشاورزان و سایر مصرف کننده ها جزء توسط فروشندگان روستایی تامین شود.
این جوابیه می افزاید: عرضه نفت گاز توسط جایگاه قطع نشده بلکه صرفا به مصارف حمل و نقل اختصاص یافته است.
در این جوابیه در زمینه تعطیلی شبانه جایگاه ها در شهرستان اهر عنوان شده است: بازدیدهای به عمل آمده و بررسی اطلاعات دوربین های مدار بسته و نیز تراکنش های صورت گرفته در سامانه هوشمند سوخت، نشان از فعالیت شبانه جایگاه ها دارد.
در جوابیه روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی با اعلام آمادگی منطقه برای بررسی شکایت ها در زمینه کمبود سوخت با ذکر تاریخ و مکان دقیق جایگاه ها اعلام شده است: سامانه مرکز پاسخگویی ۰۹۶۲۷ به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی در زمینه عرضه فراورده های نفتی در استان است.
این جوابیه در حالی تهیه و ارسال شده که کمبود بنزین سوپر در کلانشهر تبریز هم وجود دارد و بر اساس اعلام عباس کاظمی مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‎های نفتی، این کلانشهر با سطح پوشش ٨٠ درصدی از این بنزین استفاده می کند.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار