جمعه ۲۹ام تیر ۱۳۹۷ , Friday 20th July 2018

آبان ۲۴ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 142948

زمینه برای تبدیل تبریز به شهر هوشمند آماده است

به گزارش هم نوا، ایرج شهین‌باهر در بازدید از پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناری ربع رشیدی، اظهار کرد: به تمامی کسانی که وارد این مجموعه می‌شوند احساس غرور دست می‌دهد، موضوعات بسیار خوبی در این نمایشگاه مطرح شده ولی در بهره‌برداری از یافته‌های علمی این جوانان خلاء وجود دارد.
وی با بیان این‌که جوانان ما در تمامی حوزه‌ها حرفی برای گفتن دارند، بیان کرد: فناوری‌های عرضه شده در این نمایشگاه می‌تواند بسیاری ازمشکلات‌ زندگی را رفع کند؛ ضرورت دارد تمامی مدیران و مسئولان به این یافته‌ها اهمیت داده و از آن‌ها برای بهبود شرایط و رفع موانع بهره گیرند.
شهردار تبریز با تأکید بر این‌که تبریز باید در بخش علم و فناوری هم اولین باشد، خاطرنشان کرد: استفاده از تکنولوژی‌های جدید در سیستم‌های مختلف، تبریز را به عنوان «شهر هوشمند» مطرح خواهد کرد.
وی گفت: از باعث و بانی برگزاری این نمایشگاه تشکر کرده و از تمامی مدیران و کاربران تقاضا می‌کنم از این نمایشگاه بازدید کنند.
شهردار تبریز با تأکید بر ارتباط بیشتر شهرداری و منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی، گفت: شهرداری یکی از مجموعه‌هایی است که می‌تواند خریدار این فناوری‌ها باشد و از آن‌ها برای پیشبرد برنامه‌ها و اهداف خود استفاده کند.


انتهای پیام/

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)داغ ترین خبرها
  • No posts liked yet.
آخرین اخبار