جمعه ۲۹ام تیر ۱۳۹۷ , Friday 20th July 2018

آبان ۲۴ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 142934

استاندار آذربایجان شرقی پای درد دل مردم نشست

به گزارش هم نوا به نقل از ایرنا، مجید خدابخش در دیدار صمیمی خود با تعدادی از مردم استان از شهرها و روستا های دور و نزدیک، به درخواست ها، پیشنهادها و شکایت های آنان گوش کرد و دستورهای لازم برای رفع مشکلات مطرح شده را به مدیران دستگاه های استانی صادر کرد.

بر اساس این گزارش، جمعی از معاونان و مدیران کل استانداری و نهادهای دولتی مستقر در آذربایجان شرقی نیز استاندار را در این دیدار همراهی و دستورهای صادر شده از سوی مدیریت ارشد استان را برای رفع مشکلات مراجعان پیگیری کردند.

استاندار آذربایجان شرقی در حاشیه این دیدار اظهار کرد: در ۴۵ روزی که توفیق خدمت در این استان را داشته ام، در جلسات و برنامه های مختلف به صورت جسته و گریخته با شهروندان دیدارهای مختلفی داشته ام و امروز نخستین دیدار رسمی من با مردم است.

مجید خدابخش افزود: مراجعان در موضوعات مختلف مرتبط با ادارات و نهادهایی همچون شهرداری، دارایی و تامین اجتماعی مشکل داشتند.
وی ادامه داد: به دلیل درخواست تعداد بسیاری از مردم عزیز استان برای دیدار و گفت و گو، سعی خواهم کرد به صورت یک هفته در میان به همراه مدیران و معاونان استانداری و مدیران ادارات و سازمان های مختلف با مردم دیدار داشته باشیم.

خدابخش اظهار کرد: مردم ولی نعمت ما هستند و خدمت به آنان افتخار مسوولان نظام است.

۴۰ نفر از درخواست کنندگان برای دیدار حضوری با استاندار آذربایجان شرقی عصر دیروز در عمارت تاریخی استانداری حضور یافتند و مشکلات و درخواست های خود را بیان کردند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)داغ ترین خبرها
  • No posts liked yet.
آخرین اخبار