جمعه ۲۹ام تیر ۱۳۹۷ , Friday 20th July 2018

آبان ۲۴ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 142916

نقش موثر رسانه‌ها در تشویق برای سرمایه‌گذاری در شرکت‌های دانش بنیان

به گزارش هم نوا به نقل از ایسنا، سید محسنی لطیفی در بازدید از زون صنایع خلاق و فرهنگی پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری  ربع رشیدی، با اشاره به اهمیت سرمایه‌گذاری در شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و اعتماد سرمایه‌گذاران به این گونه شرکت‌ها، بیان کرد: این کار در ابتدا نیاز به فرهنگ‌سازی و آگاهی بخشی به ویژه از سوی رسانه‌ها دارد تا موضوعات و مسائل را برای مردم تبیین کرده و آنان را برای سرمایه‌گذاری در این حوزه تشویق کنند.
وی ادامه داد: شاید دیگر بخش‌ها برای مردم ملموس‌تر است و از این رو تمایل بیشتری برای سرمایه‌گذاری در آن‌ها دارند؛ در حالیکه با نشان دادن مثال‌های عینی به مردم و قابلیت‌ شرکت‌های دانش بنیان، می‌توان سرمایه‌گذاران را به این سمت کشاند.
وی با اشاره به این‌که بخش‌های مختلف این نمایشگاه نشان دهنده‌ی پتانسیل‌ بالای جوانان کشور است، گفت: باید به ظرفیت‌های موجود در کشور توجه شود و با نگاه ویژه مسئولان و حمایت‌های مادی و معنوی دستگاه‌ها از این گونه رویدادها و برنامه‌ها، می‌توان شاهد توسعه و پیشرفت در کشور بود.
لطیفی در پایان به توانمندی‌های جهاد دانشگاهی اشاره کرد و یادآور شد که جهاد دانشگاهی در چندین حوزه از جمله درمان فعالیت خوبی دارد و همواره در حال پیشرفت است.


انتهای پیام/

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)داغ ترین خبرها
  • No posts liked yet.
آخرین اخبار