جمعه ۲۹ام تیر ۱۳۹۷ , Friday 20th July 2018

آبان ۲۴ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 142908

مربی تیم گسترش فولاد: بازیکنان تاثیرگذار جذب می کنیم

به گزارش هم نوا، فرشاد فلاحت‌ زاده در کنفرانس خبری قبل بازی گسترش فولاد و استقلال خوزستان با عرض تسلیت و ابراز همدردی با جان باختگان و آسیب دیدگان زلزله غرب کشور، افزود: ما در نیم‌ فصل بازیکنانی جذب خواهیم کرد که بتوانند ما را در رسیدن به هدف مان کمک کنند.
وی اظهار کرد: تلاش می‌کنیم در نیم‌ فصل دوم در بین تیم‌های بالای جدول قرار بگیریم.
وی اضافه کرد: امیدواریم حداقل پنج شش تغییر در نیم ‌فصل داشته باشیم؛ به طور قطع بازیکنانی اضافه خواهیم کرد که عصای دست تیم باشند و به ما کمک کنند.
فلاحت زاده درخصوص بازی مقابل استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: این تیم کادر فنی توانمندی دارد و نقاط قوت و ضعف آنها را شناسایی کرده‌ایم و امیدواریم که با کسب سه امتیاز بازی، سه چهار رده صعود کنیم.
وی با اشاره به اینکه گسترش فولاد برای این بازی چند بازیکن مصدوم دارد که یکی از آنها رضا خالقی‌ فراست، اظهار کرد: در حال حاضر میلاد فخرالدینی و آندارنیک تیموریان دوران مصدومیت خود را پشت سر می‌گذارند و قرار شده است که در اولین بازی نیم ‌فصل دوم در اختیار تیم باشند.
مربی تیم گسترش فولاد تبریز گفت: امیدوارم مشکلی نباشد و بتوانیم به نحواحسن از این دو بازیکن استفاده کنیم.
وی درخصوص تاثیر تعطیلات لیگ برتر بر عملکرد تیم نیز اظهار کرد: ما به تازگی به تیم اضافه شده‌ایم و در این تعطیلات توانستیم کارهای تاکتیکی را انجام دهیم.
وی افزود: اگر بازیکنان مصدوم را داشتیم، شرایط‌ تیم بهتر هم می ‌شد. با این حال بازیکنان با انگیزه ای داریم که تا حدودی توانسته‌ اند تفکرات مربی را پیاده کنند.
وی یادآور شد: فیروز کریمی به‌عنوان سرمربی با مشورت کادر فنی و مدیریت باشگاه تصمیماتی را می‌گیرد. در این راستا، سرمربی نقش تعیین‌ کننده‌ای دارد.
فلاحت زاده درباره علت جدایی مهرداد قنبری از این تیم گفت: قنبری ابتدا%۸

اخبار مرتبط :نظرات بسته است.

داغ ترین خبرها
  • No posts liked yet.
آخرین اخبار