جمعه ۲۹ام تیر ۱۳۹۷ , Friday 20th July 2018

آبان ۲۳ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 142721

اولتیماتوم سازمان بازرسی کشور در آموزش‌وپرورش اجرا می‌شود

به گزارش هم نوا به نقل از فارس، جعفر پاشایی امروز در گفت‌وگویی در خصوص بحث بخشنامه جلوگیری از به‌کارگیری بازنشستگان در ادارات، اظهار داشت: بخشنامه ممانعت از به‌کارگیری افراد بازنشسته شامل آموزش‌وپرورش نیز بوده که طبق برخی قوانین وضع‌شده در برنامه توسعه ششم تغییرات جزئی را شاهد هستیم.

وی ادامه داد: طبق قانون افراد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد دکترا در مجموعه آموزش‌وپرورش می‌توانند تا ۳۵ سال خدمت کنند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان با اشاره به اینکه افراد دارای مدرک تحصیلی لیسانس تا ۳۰ سال حق خدمت دارند، افزود: طبق قانون افراد لیسانس جانباز نیز می‌توانند تا ۳۵ سال در مجموعه آموزش‌وپرورش فعالیت داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: اخیراً در تدوین برنامه توسعه ششم افراد لیسانس با ۶ ماه جبهه نیز می‌توانند تا ۳۵ سال در آموزش‌وپرورش فعالیت کنند.

پاشایی بابیان اینکه دستگاه تعلیم و تربیت منطبق با قانون عمل کرده، بیان داشت: با تدوین برنامه توسعه ششم و اضافه شدن بند جدید در رابطه با افراد لیسانس دارای  ۶ ماه جبهه در حال اجرای این قانون در مجموعه آموزش‌وپرورش هستیم.

وی متذکر شد: با توجه به اولتیماتوم سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر ممانعت از به‌کارگیری افراد بازنشسته در دستگاه‌های دولتی اقدام به کارسازی جهت بازنشستگی  برخی همکاران با ۳۰ سال خدمت هستیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)داغ ترین خبرها
  • No posts liked yet.
آخرین اخبار