یکشنبه ۱ام بهمن ۱۳۹۶ , Sunday 21st January 2018

آبان ۲۲ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 142525

پزشکیان نمایشگاه نمونه آثار و اسناد کتابخانه مجلس را افتتاح کرد

<div class="subtitle" style="text-align: justify;">نایب رئیس مجلس شورای اسلامی نمایشگاه نمونه آثار و اسناد کتابخانه مجلس را همزمان با هفته کتاب در محل نمایشگاه‌های قوه مقننه افتتاح کرد.</div>

به گزارش هم نوا به نقل از خانه ملت، نمایشگاه نمونه آثار و اسناد کتابخانه مجلس امروز (دوشنبه ۲۲ آبان) با حضور مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس در محل نمایشگاه‌های مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.
پزشکیان در این نمایشگاه که آثاری همچون نخستین نشریات ایرانی، قرآن کریم دوره قاجار، بخشی از انتشارات کتابخانه مجلس، مطالعات پارلمانی و بخشی از گنجینه نشریات کتابخانه مجلس به نمایش گذاشته شده است، بر اجرای پژوهش‌های مقایسه‌ای همچون “مقایسه صنعت قوانین سرمایه‌گذاری میان ایران و کشورهای موفق” در این حوزه تاکید کرد.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: زحمات کتابخانه مجلس در قالب پژوهش‌های مقایسه‌ای نتیجه بهتری خواهد داشت.
بنا بر این گزارش، نمایشگاه نمونه آثار و اسناد کتابخانه مجلس به همت کتابخانه موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی از امروز تا چهارشنبه ۲۴ آبان ماه در محل نمایشگاه‌های مجلس شورای اسلامی برپا خواهد بود.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)داغ ترین خبرها
  • No posts liked yet.
آخرین اخبار