جمعه ۲۹ام تیر ۱۳۹۷ , Friday 20th July 2018

مهر ۱۴ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 138102

لطفی با ما قرارداد داشت اما با پیشنهاد توپول برخی افراد روبرو شد / سعی داریم در اردوی استانبول به آمادگی مطلوب برسیم

مهران حاتمی سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز درباره وضعیت تیم در اردوی استانبول اظهار داشت :‌ ما در ترکیه ۵ بازی تدارکاتی خواهیم داشت ، در بازی اول با تیم اصلی گالاتاسرای بازی کردیم که نتیجه این بازی ۷۶ – ۸۰ شد ، در بازی دوم تیم سوپرلیگی باکیرکوی را ۷۲ بر ۶۲ شکست دادیم و در روز های آتی با تیم های یو پی اس و تد کالج که تیم های دسته اولی عراق هستند بازی خواهیم کرد ، همچنین یک بازی نیز با تیم ملی مراکش خواهیم داشت.

وی افزود : امیدوارم که بچه ها به آمادگی مطلوب برسند تا بتوانیم در لیگ برتر نماینده خوبی برای بسکتبال تبریز باشیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران و تیم شهرداری تبریز درباره فسخ قرارداد رضا لطفی که در این فصل به تیم شهرداری پیوسته بود ،‌ گفت : ایشان با نهایت صداقت با ما برخورد کردند و ما به درخواست وی با توجه به داشتن بازیکنانی چون محمد اجاقی ، امیر طاهرخانی و باقر قمری با درخواستش موافق کردیم.

او ادامه داد : عدم رعایت مسایل اخلاقی و صحبت با بازیکنانی که با ما قرارداد دارند کار قشنگی نیست ، از بعضی از دوستان انتظار داشتیم که با بازیکنانی که از ۱ ماه پیش با ما قرارداد بسته اند و حدود ۲ هفته از حضورشان در تیم میگذرد وارد مذاکره نشوند و به قول خودشان پیشنهاد توپول ندهند.

وی افزود : باشگاه شهرداری تبریز در رشته بسکتبال روند رو به رشدی داشته و به لطف حمایت های مسئولین آینده روشنی دارد. حیف است که در بسکتبال حرمت کسوت فدای برد و باخت شود ، به همه احترام میگذاریم و انتظار رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای را داریم.

 

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)داغ ترین خبرها
  • No posts liked yet.
آخرین اخبار