دوشنبه ۳۱ام اردیبهشت ۱۳۹۷ , Monday 21st May 2018

مهر ۱۴ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 138102

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در گفتگو با هم نوا

لطفی با ما قرارداد داشت اما با پیشنهاد توپول برخی افراد روبرو شد / سعی داریم در اردوی استانبول به آمادگی مطلوب برسیم

تیم بسکتبال شهرداری تبریز با هدایت مهران حاتمی به اردویی در استانبول رفته است و سعی دارد با آمادگی کامل در مسابقات لیگ برتر بسکتبال ایران شرکت کند.
<p style="margin: 0px 0px 15px; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 15px; font-family: nassim-bold, tahoma, Verdana, Arial, sans-serif; vertical-align: baseline; color: #000000; text-align: justify;"></p>

مهران حاتمی سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز درباره وضعیت تیم در اردوی استانبول اظهار داشت :‌ ما در ترکیه ۵ بازی تدارکاتی خواهیم داشت ، در بازی اول با تیم اصلی گالاتاسرای بازی کردیم که نتیجه این بازی ۷۶ – ۸۰ شد ، در بازی دوم تیم سوپرلیگی باکیرکوی را ۷۲ بر ۶۲ شکست دادیم و در روز های آتی با تیم های یو پی اس و تد کالج که تیم های دسته اولی عراق هستند بازی خواهیم کرد ، همچنین یک بازی نیز با تیم ملی مراکش خواهیم داشت.

وی افزود : امیدوارم که بچه ها به آمادگی مطلوب برسند تا بتوانیم در لیگ برتر نماینده خوبی برای بسکتبال تبریز باشیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران و تیم شهرداری تبریز درباره فسخ قرارداد رضا لطفی که در این فصل به تیم شهرداری پیوسته بود ،‌ گفت : ایشان با نهایت صداقت با ما برخورد کردند و ما به درخواست وی با توجه به داشتن بازیکنانی چون محمد اجاقی ، امیر طاهرخانی و باقر قمری با درخواستش موافق کردیم.

او ادامه داد : عدم رعایت مسایل اخلاقی و صحبت با بازیکنانی که با ما قرارداد دارند کار قشنگی نیست ، از بعضی از دوستان انتظار داشتیم که با بازیکنانی که از ۱ ماه پیش با ما قرارداد بسته اند و حدود ۲ هفته از حضورشان در تیم میگذرد وارد مذاکره نشوند و به قول خودشان پیشنهاد توپول ندهند.

وی افزود : باشگاه شهرداری تبریز در رشته بسکتبال روند رو به رشدی داشته و به لطف حمایت های مسئولین آینده روشنی دارد. حیف است که در بسکتبال حرمت کسوت فدای برد و باخت شود ، به همه احترام میگذاریم و انتظار رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای را داریم.

 

برچسب‌ها, ,

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار