شنبه ۲۷ام آبان ۱۳۹۶ , Saturday 18th November 2017

شهریور ۲۲ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 135619

ساعی

انتظارات نمایندگان استان از رئیس جمهور برای انتخاب استاندار

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی انتظارات نمایندگان استان برای انتصاب استاندار جدید آذربایجان شرقی گفت: انتظارات‌مان را برای رئیس جمهور نوشته‌ایم.

به گزارش هم نوا به نقل از مهر، زهرا ساعی اظهار کرد: انتظار داریم که استاندار آینده آذربایجان شرقی، استانداری توانمند، کاربلد و آشنا به مسائل مختلف از جمله صنعت باشد زیرا استان ما، استانی صنعتی تلقی می‌شود.

وی با اشاره به معضل بیکاری در استان ادامه داد: استانداری که برای آذربایجان شرقی انتخاب می‌شود باید بتواند از فرصت‌های اشتغال‌زایی موجود در استانی به خوبی بهره ببرد و در کاهش آمار بیکاری جوانان اقداماتی اساسی انجام دهد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین مسائلی همچون مسایل اجتماعی و دیگر مسایل تاثیر گذار از جمله مواردی هستند که استاندار آینده آذربایجان شرقی باید با توجه ویژه‌ای موضوعات پیرامون آن‌ها را پیگیری کند.

وی به نزدیک بودن تبریز ۲۰۱۸ اشاره کرد و اعلام داشت: این اتفاق و فرصت مهمی که اکنون برای تبریز پیش آمده می‌تواند مزایای فراوانی برای استان داشته باشد و استاندار نیز با توجه به اینکه در راس امور و تصمیمات استان قرار دارد، می‌تواند اقداماتی ویژه در این راستا انجام دهد.

ساعی با تاکید بر اینکه باانرژی و باانگیزه بودن باید از دیگر صفات استاندار آذربایجان شرقی باشد، خبر داد: ما مجمع نمایندگان استان این ویژگی‌ها و انتظارات‌ را به صورت رسمی برای دفتر ریاست جمهوری نوشته‌ایم و انتظار داریم در انتصاب استاندار آذربایجان شرقی مد نظر قرار گیرند.

وی در پایان از اعلام اسامی گزینه‌های احتمالی برای کرسی استانداری آذربایجان شرقی امتناع کرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار