شنبه ۲۷ام آبان ۱۳۹۶ , Saturday 18th November 2017

شهریور ۲۱ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 135481

فرماندار تبریز:

امنیت، پیش نیاز توسعه و موجب ثبات جامعه است

فرماندار تبریز با بیان اینکه مردم ایران قدردان حضور قدرتمند و آرامش بخش نیروهای نظامی و امنیتی هستند، خاطرنشان کرد: امنیت پیش نیاز توسعه و ثبات جامعه است.

به گزارش هم نوا به نقل از ایرنا، رحیم شهرتی فر روز سه شنبه در مراسم پایان دوره فراگیران مرکز آموزش عمومی قدس ناجا در تبریز گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران نمونه ای کامل از نظام مستقل و آزاد است که درصدد جاری ساختن احکام اسلامی و توجه به آحاد جامعه بوده و به خاطر عدم وابستگی به قدرت های استکباری، همواره مورد طمع و تهدید بوده است.

وی افزود: در سایه ی هدایت حکیمانه و مقتدرانه رهبر معظم انقلاب و رشادت های فرزندان دلیر ایران، امن ترین کشور خاورمیانه هستیم و کوچکترین تحرکات دشمنان در نطفه خفه می شود.

فرماندار شهرستان تبریز گفت: نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی همواره با حضور قدرتمند خود امنیت کشورمان را به بهترین شکل تامین کرده اند و مردم قدردان این فداکاری و رشادت ها هستند.

فرماندار تبریز خدمتگزاری تحت لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا را افتخاری بزرگ خواند و از جان بر کفان نیروی انتظامی، از سرباز تا سردار به سبب تلاش در راستای امنیت جامعه قدردانی کرد.

این مراسم با رژه یگان های آموزشی و اهدای سردوشی به سربازان و افسران نمونه همراه بود.

فرماندار تبریز در ابتدای مراسم به شهدای سرفراز ناجا ادای احترام کرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار