شنبه ۲۷ام آبان ۱۳۹۶ , Saturday 18th November 2017

شهریور ۲۰ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 135343

علی‌اصغر احمدی:

احتمالا جبارزاده معاون سیاسی وزیر کشور شود/ تا حکم صادر نشود نمی‌توان جدی گرفت

معاون سیاسی وزیر کشور از استعفای خود از این معاونت خبر داد و گفت: من روز گذشته کتباً استعفایم را تقدیم آقای رحمانی‌فضلی کردم.

به گزارش هم نوا به نقل از فارس، علی‌اصغر احمدی معاون سیاسی وزیر کشور، از استعفای خود از این معاونت خبر داد و اظهار داشت: من روز گذشته کتباً استعفایم را تقدیم آقای رحمانی‌فضلی کردم.

وی ضمن تشکر از دولت و وزیر کشور در اعتماد به وی در دوران انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه گفت: برای استعفایم هیچ فشاری روی من نبوده است و تنها به دلیل مشکلات شخصی خانوادگی از این سمت استعفا دادم.

معاون مستعفی وزارت کشور ادامه داد: الان در مرخصی و انجام امورات شخصی هستم و بعد از چهار ماه هرجا برای من صلاح دیدند، حاضرم خدمت کنم حتی اگر در مرزهای کشور نیاز باشد این خدمت را انجام خواهم داد.

احمدی در ادامه گفت‌وگوی خود با بیان اینکه در معاونت اجرایی رئیس‌جمهور تنها مشاور آقای شریعتمداری بودم و سمت رسمی من همین معاونت سیاسی وزارت کشور بود، گفت:‌ در معاونت اجرایی سمتی نداشتم که بخواهم استعفا دهم، من کارمند ریاست‌جمهوری بودم اما سمت رسمی‌ام همان وزارت کشور بود که استعفا دادم.

وی در خصوص جایگزینش برای معاونت سیاسی اظهار داشت: شنیده‌ام آقای جبارزاده (استاندار آذربایجان‌شرقی) قرار است به جای من بیایند، ولی تا حکم صادر نشود نمی‌توان جدی گرفت.

احمدی درخصوص احتمال انتخابش به عنوان معاون اجرایی رئیس‌جمهور نیز گفت: درباره معاونت اجرایی هیچ صحبتی با من نشده است ضمن اینکه من نیاز دارم چهار ماه از هرگونه پست و مقام فاصله بگیرم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار