شنبه ۲۷ام آبان ۱۳۹۶ , Saturday 18th November 2017

مرداد ۳۱ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 132412

نصیرزاده:

مصمم به مبادله بازیکن بین باشگاه های گسترش فولاد و ماشین سازی هستیم

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: با توجه به ارتباط باشگاه های گسترش فولاد و ماشین سازی تصمیم به مبادله چند بازیکن را داریم.

به گزارش هم نوا به نقل از روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد، هوشنگ نصیر زاده در رابطه با نحوه تعامل تیم گسترش با تیم ماشین سازی تبریز گفت: به هرحال مالک باشگاه تشخیص دادند و اقدام به این کار کردند؛ اتفاقا این موضوع باعث شد تا ارتباط این دو باشگاه با یکدیگر خیلی بهتر از گذشته شود و به همین دلیل تصمیم داریم به مبادله چند بازیکن با یکدیگر بپردازیم.
مدیرعامل گسترش فولاد، علت ناکامی تیمش را در تکمیل نبودن نفرات تیم دانست و افزود: ۵۰ درصد از تیم تکمیل است اما با یارگیری به دنبال تکمیل مجموعه هستیم، همانطور که خیلی از تیم های لیگ برتری در حال تکمیل خود هستند ما هم در حال یارگیری هستیم تا بتوانیم در ادامه رقابت ها با تمام توان به میدان برویم.
نصیرزاده اضافه کرد: متاسفانه مصدومیت بازیکنان در چهار هفته ابتدایی ضربه سنگینی به تیم زد اما مشکل خاصی وجود ندارد و با جمع و جور شدن مجموعه می توانیم به امتیازات مناسبی که مدنظرمان است، دست پیدا کنیم.
وی در رابطه با مصدومیت هافبک این تیم و خروج نام وی از لیست گسترش فولاد گفت: نقی زاده یکی از بهترین بازیکنان ما بود که متاسفانه دچار مصدومیت شد، در حال حاضر به این نتیجه رسیده ایم نام او را تا نیم فصل از لیست خارج کنیم و پس از آن بررسی کنیم که چه زمانی می تواند به میدان بازگردد.
وی یادآور شد: متاسفانه علاوه بر نقی زاده، مسعود ابراهیم زاده و مهرداد قنبری نیز دچار مصدومیت و مجبور به جراحی شدند، البته نام آنها برخلاف نقی زاده از لیست تیم خارج نمی شود.
نصیرزاده در رابطه با میزان رضایت از سرمربی گسترش فولاد گفت: انصافا لوکا بوناچیچ از نظر فنی در سطح بالایی قرار دارد و این موضوع در بازی های تیم نیز نمایان است، کمی بدشانس بودیم که به امید خدا آن نیز برطرف می شود و می توانیم به نتایجی که مدنظرمان است دست پیدا کنیم.
گسترش فولاد یکی از تیم های لیگ برتری محسوب می شود که در بازی های انجام شده موفق نشد نتایج قابل قبولی به دست بیاورد.
این تیم که در چهار بازی اخیر خود سه شکست و یک پیروزی به دست آورده، در قعر جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار