شنبه ۲۷ام آبان ۱۳۹۶ , Saturday 18th November 2017

مرداد ۳۱ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 132285

با انتشار بیانیه ای؛

یکی از گزینه های شهرداری تبریز انصراف داد

علیرضا رحیمی یکی از گزینه هایی شهرداری تبریز ساعتی پیش با انتشار بیانیه ای انصراف خود را برای تصدی گری این پست اعلام کرد.

به گزارش هم نوا، علیرضا رحیمی یکی از گزینه هایی شهرداری تبریز ساعتی پیش با انتشار بیانیه ای انصراف خود را برای تصدی گری این پست اعلام کرد.

وی در این بیانیه آورده است: با عرض سلام و احترام
خدمت مردم شریف و بزرگوار تبریز

بي شك قرار گرفتن در جايگاه خدمتگزاري مردم قهرمان و سربلند تبريز همواره افتخاري بزرگ و ارزشمند است. شايد در طول حيات هركس اين فرصت تنها براي يكبار پيش بيايد كه در جايگاه كانديداتوري و احيانا احراز سمت شهرداري كهن شهر تبريز به اداي وظيفه بپردازد.

اهميت و شيريني اين اتفاق زمانی صدچندان ميشود كه احراز اين سمت از سوي معتمدین مردم و برگزيدگان پارلمان شهري به كسي پيشنهاد شود.

اينجانب بعنوان فرزند كوچك و عاشق تبريز و آذربايجان اين افتخار را داشتم كه از سوي تعداد قابل توجهي از اعضاي محترم شورای شهر بعنوان كانديداي پست شهرداري تبريز معرفي شوم كه اين مسئله نشان از بزرگواري و سعه صدر و وسعت ديد اين عزيزان و نيز اعتقاد به شعار جوانگرايي در مديريت از سوي ايشان است.

روندي كه منجر به قرارگيري اينجانب در جمع هشت نفر گزينه نهايي شهرداري تبريز گرديد براي اين حقير باعث غرور و مباهات بوده و مويد التزام عملي اعضاي محترم شورا به ساز و كارهاي مدني و مردمسالارانه ميباشد.

خدا را گواه ميگيرم كه لحظه اي منافع شخصي را بر منافع شهر و ديار و مردم بزرگوارش مقدم و مرجح ندانسته ام، از اين رو و در مقطع كنوني با احترام به اعضاي محترم شورا و سپاس از لطفي كه تا اين مرحله به بنده داشته اند و جهت حفظ انسجام و يكپارچگي اعضا در انتخاب شهردار و ايجاد فرصت و ظرفيت جهت بهره گيري از تجربيات بزرگان، انصراف خود از كانديداتوري شهرداري تبريز را اعلام می نمایم.

همچنین بعنوان يك شهروند كه از شانس بالایی براي قرار گرفتن در پست شهرداري تبريز برخوردار بوده، همواره پيگير مطالبات مردمي از شورا و شهرداري خواهم بود و بعنوان يك فعال مدني و اجتماعي همواره در صحنه ام و تا پاي جان براي اعتلاي نام تبريز عزيز تلاش خواهم كرد.

تبریز مرا راحت جان خواهد بود
پیوسته مرا ورد زبان خواهد بود
تا درنکشم آب چرنداب و گجیل
سرخاب ز چشم من روان خواهد بود

فرزند کوچک شما
و خادم مردم تبریز و آذربایجان
دکتر علیرضا رحیمی.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار