دوشنبه ۲۷ام آذر ۱۳۹۶ , Monday 18th December 2017

خرداد ۲۹ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 123784

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی:

گردشگران از سفرهای گروهی با تورهای غیرمجاز خودداری کنند

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تورهای مجاز آموزش هایی لازم را پشت سر گذاشته اند، گفت: گردشگران از سفرهای گروهی با تورهای غیرمجاز خودداری کنند.

به گزارش هم نوا، حسین امامی افزود: با توجه به آغاز سفرهای تابستانی و برنامه ریزی خانواده ها و علاقه مندان به سفرهای گروهی توصیه می شود تا گردشگران به سراغ تورهای دارای مجوز بروند.
وی اظهار کرد: برخی از افراد که بدون مجوز در گذشته نسبت به اجرای تورهای گردشگری اقدام کرده اند، نارضایتی مردم از سفرهای گروهی با موجب شده و مشکلاتی را برای بخش های نظارتی دولت ایجاد کرده اند.
امامی با تاکید بر اینکه در سطح استان دفاتر خدمات مسافرتی زیادی وجود دادر، ادامه داد: علاقه مندان می توانند با توجه به مجوز های رسمی این دفاتر برای سفرهای گروهی از آنها استفاده کنند تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود.
وی در مورد برخوردهای قانونی با افراد خاطی در این زمینه، اضافه کرد : افراد غیر مجازی که اقدام به اجرای تورهای گردشگری می کنند، شناسایی شده اند و در اسرع وقت به شکل قانونی با این افراد برخورد می شود.
امامی از مردم خواست تا در صورت مشاهده چنین افراد یا تورهای بدون مجوز مراتب را با شماره تلفن ۳۳۴۸۹۸۵۹ و ۳۳۴۸۹۸۵۳ به معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی این استان اطلاع دهند تا اقدام قانونی در این خصوص صورت پذیرد.

انتهای پیام /

برچسب‌ها

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)داغ ترین خبرها
  • No posts liked yet.
آخرین اخبار