شنبه ۳۱ام شهریور ۱۳۹۷ , Saturday 22nd September 2018

فروردین ۱۵ام, ۱۳۹۶

کد خبر : 113946

«جبهه مردمی» برنامه‌های مدونی در زمینه‌های اقتصادی و معیشتی تدارک دیده است

<h2 class="over-title "></h2>
<div class="details"></div>
<div></div>
<p class="lead">رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برنامه‌های مدونی در همه زمینه‌ها به خصوص در زمینه‌های اقتصادی و معیشتی تدارک دیده است.</p>

<div class="story"></div>

به گزارش هم نوا به نقل از تسنیم ، سلمان خدادادی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به شکل‌گیری جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، اظهار داشت: این جبهه برای ایجاد وحدت در میان نیروهای انقلاب تشکیل شده است.

وی افزود: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در ایجاد همفکری، همبستگی، هم‌سویی و همچنین یکپارچگی هر چه بیشتر نیروهای انقلاب نقش مؤثری ایفا می‌کند.

عضو کمیته نمایندگان مجلس در جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه این جبهه در همه زمینه‌های اجتماعی، سیاسی،  معیشتی و اقتصادی برنامه مدونی تدارک دیده است، تصریح کرد: پیگیری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، کاهش نرخ تورم، رفع رکود و نیز رفع معضلات اجتماعی و فرهنگی از جمله اهداف جبهه مردمی نیروهای انقلاب است.

خدادادی با بیان اینکه یکی دیگر از اهداف این جبهه، فعالیت در انتخابات است، گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی یک حرکت فراگیر و گسترده است، به طوری‌که فعالیت آن فقط به ایام انتخابات محدود نمی‌شود، بلکه مهمترین هدف آن پیگیری و استمرار روحیه انقلابی در بین مدیران است.

وی با اشاره به ترکیب اعضای شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، تأکید کرد: اعضای شورای مرکزی این جبهه افرادی باسابقه‌ و باتجربه‌ هستند که دغدغه اصلی‌شان، تحقق آرمان‌های انقلاب و حفظ ارزش‌های اسلامی است.

نماینده مردم ملکان در مجلس با بیان اینکه حرکت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از ماه‌ها قبل آغاز شده و دلیل شکل‌گیری آن دغدغه مسائل موجود کشور، به خصوص در حوزه معیشتی و اقتصادی است، خاطرنشان کرد: امیدوارم این جبهه بتواند در راستای تحقق اهداف انقلاب و خواست مردم گام‌های مؤثری بردارد.

برچسب‌ها,دیدگاهها (۰)آخرین اخبار