شنبه ۲۷ام آبان ۱۳۹۶ , Saturday 18th November 2017

اسفند ۲۷ام, ۱۳۹۵

کد خبر : 113487

فرهاد باغشمال

دیدم که می گویم /طنز

روزنامه نگار جماعت، بوی انتخابات علی الخصوص از نوع شورای شهر را زودتر استشمام می کند حتی دو سه سال زودتر! حالا که دو سه ماه به انتخابات مانده، جای خود دارد!
بازار تبلیغات در حال گرم شدن است، مصاحبه ها در حال برنامه ریزی است، چهره ها جهت فیگورگیری در حال بتونه کشی است، شنیدیم که حتی یکی از کاندیداهای ناکام ادوار گذشته، پروژه لاغرکنی خود را با متد رژیم درمانی و یوگا در پیش گرفته که شاید این بار بخت شورایی اش باز شود…
باری، رفت و آمدهای حضرات کاندید به دفتر روزنامه روز به روز پر ملات تر می شود و البته شیطنت برخی خبرنگار جماعت هم که جای خود دارد که شاید برای خود نمدی از این کلاه ببافند!
تجربه این چند ساله شورای شهر برایم کلی آموختنی داشته است اما دو تجربه را بیش از همه به دوستان رسانه و مردم توصیه می کنم؛ اول این که فریب ظاهر زوار در رفته و در پیتی برخی ها را نخورید که ما جدی نگرفتیم و بعد دیدیم که به پارلمان شورای شهر جلوسیدند. به قول آن دل انگیز: «دیدم که می گویم»
دوم این که به رد و تایید و عدم احراز صلاحیت ها زیاد دل نبندید و به قول معروف دوستی هایتان را با احراز صلاحیت این و آن تنظیم نکنید که مثلا بعدها می بینید که آن افرادی که اصلا دور قبل صلاحیتش تایید نشده بود، ورق برگشته و کاندیداهای جدید را خودشان بررسی و رد و تایید می کنند و الخ…. به قول آن دل انگیز: «دیدم که می گویم»

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار