چهارشنبه ۲۵ام مهر ۱۳۹۷ , Wednesday 17th October 2018

اسفند ۱۶ام, ۱۳۹۵

کد خبر : 112171

یکی از بزرگترین اقدامات دولت کاهش تنش‌های بین‌المللی است

مسعود پزشکیان با بیان اینکه یکی از بزرگترین اقدامات دولت کاهش تنش‌های بین‌المللی است، گفت: نقدهایی به دولت تدبیر و امید وارد است و برای اینکه مجددا روحانی به‌عنوان گزینه اصلاح‌طلبان معرفی شود جلسات متعددی برگزار شده است.

به گزارش هم نوا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مسعود پزشکیان،نایب رییس مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران بوشهری در خصوص فعالیت‌های دولت تدبیر و امید در عرصه‌های مختلف اظهار داشت: کارهای بزرگی در این دولت صورت گرفته است که یکی از بزرگترین اقدامات کاهش تنش‌های بین‌المللی بوده است.

وی افزود: امروز شاهد آن هستیم که کشورهایی که با ما در تضاد بودند و نمی‌خواستند ایران با دنیا متحد شود تنها مانده‌اند.

نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه تلاش این دولت در عرصه بین‌الملل موجب ارتباط منطقی و با عزت ایران با جهان شد، عنوان کرد: تفاهم‌نامه‌های خوبی در این راستا در عرصه بین‌الملل با کشورهای دیگر منعقد شد.

پزشکیان با اشاره به اینکه در این دولت صادرات و واردات در کشور رونق گرفته است، بیان کرد: اکنون بازار نفت ایران به وضعیت مناسب گذشته برگشته است.

وی گفت: فعالیت‌های این دولت در زمینه اقتصادی بسیار عالی بوده است و این موارد را مردم استان بوشهر به واسطه عبور و مرور مختلف کشتی‌ها در بندرهای این استان شاهد هستند.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این دولت روند اقتصادی را نجات داد و رشد اقتصادی را بالغ بر شش درصد افزایش داد.

این به نفع جناح‌های مختلف سیاسی است که هر کدام به یک گزینه واحد برسند

پزشکیان در پاسخ به خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا اصلاح‌طلبان به صورت کامل از عملکرد دولت تدبیر و امید راضی هستند یا خیر و آیا انتخاب اصلاح‌طلبان در انتخابات ۹۶ حسن روحانی خواهد بود، عنوان کرد: مطمئنا به صورت کامل از عملکرد دولت روحانی راضی نیستیم و در برخی موارد نقدهای مختلفی بر این دولت وارد است.

وی گفت: نشست‌های مختلفی در راستای معرفی یک فرد به‌عنوان کاندیدای اصلاح‌طلبان برگزار شده است.

وی در پاسخ به دیگر سوال خبرنگار مهر در خصوص اینکه آیا اصولگرایان و اصلاح‌طلبان به اجماع داخلی در خصوص معرفی یک کاندیدا در انتخابات ۹۶ موفق می‌شوند بیان کرد: این به نفع جناح‌های مختلف سیاسی است که هر کدام به یک گزینه واحد برسند.

پزشکیان عنوان کرد: جناح‌های مختلف باید برنامه‌های خود را به صورت شفاف به مردم اعلام کنند و با کارنامه پس از روی کارآمدنشان می‌توانند اعتماد مردم را به جناح خود جلب کنند

برچسب‌ها, ,

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار