چهارشنبه ۲۵ام مهر ۱۳۹۷ , Wednesday 17th October 2018

بهمن ۳ام, ۱۳۹۵

کد خبر : 106355

راه‌اندازی سیستم ارسال پیامک برای تخلفات رانندگی در دوربین‌های کنترل ترافیک شهری

<p style="text-align: justify;">معاون حمل و نقل شهردارتبریز  اظهار داشت: از این پس، برای رانندگانی که مرتکب تخلف رانندگی شوند و این تخلف، از منظر دوربین ثبت شود، پیامک اعلام تخلف ارسال و میزان جریمه مربوط به ان، اعلام می شود.</p>

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز از راه‌اندازی سامانه ارسال پیام کوتاه برای تخلفات راهنمایی و رانندگی در دوربین‌های کنترل ترافیک شهری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هم نوا  به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، مهدی یوسفی اظهار داشت: بهره‌گیری از سامانه کنترل هوشمند برای ایجاد ترافیکی روان در سطح معابر شهر و جلوگیری از تخلفات رانندگی، یکی از اهداف معاونت حمل و نقل شهرداری تبریز است.

وی ادامه داد: بر این اساس، این معاونت با همکاری پلیس راهور، برای تحقق این هدف، دوربین‌های کنترل ترافیک شهری را به سیستم ارسال پیامک مجهز کرده است.

معاون حمل و نقل شهردارتبریز، درادامه سخنان خود، اظهار داشت: از این پس، برای رانندگانی که مرتکب تخلف رانندگی شوند و این تخلف، از منظر دوربین ثبت شود، پیامک اعلام تخلف ارسال و میزان جریمه مربوط به ان، اعلام می شود.

یوسفی بار دیگر بر لزوم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توسط رانندگان و عابران پیاده تاکید و گفت: تامین ضوابط و مقررات جلوگیری از تخلف، برای حفظ سلامتی شهروندان و تامین ترافیکی ایمن و به دور از حادثه برای آنان است.

برچسب‌ها, , , , , ,دیدگاهها (۰)آخرین اخبار