پایگاه خبری - تحلیلی هم‌نوا

اردیبهشت ۵, ۱۳۹۸ / April 25, 2019

مراکز معاینه فنی در تعطیلات رسمی نوروز و روزهای جمعه تعطیل نیستند

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: مراکز معاینه فنی در تعطیلات رسمی نوروز و حتی روزهای جمعه ملزم به خدمت‌رسانی به مراجعه کنندگان هستند.
به گزارش همنوا به نقل از ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، اصغر آدی بیگ افزود: در راستای ارائه خدمات بهینه به میهمانان نوروزی و شهروندان، تمامی مراکز معاینه فنی ملزم به ارائه خدمات از پانزدهم اسفند تا دوازدهم فروردین هستند.
وی ادامه داد: این مراکز در تمامی روزهای هفته و حتی جمعه و تعطیلات نوروز از ساعت هشت تا ۲۰ ملزم به خدمت رسانی به مراجعه کنندگان هستند.
آدی بیگ گفت: با توجه به لزوم نظارت مستمر بر مراکز معاینه فنی در این ایام، بازرسان به طور تمام وقت بر روند ارائه خدمات مراکز معاینه فنی نظارت می کنند.
وی افزود: در راستای تسریع خدمات رسانی به همشهریان، هماهنگی‌های لازم با مراکز مجاز باز و بست مخازنCNG  نیز انجام شده است.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با اشاره به سهولت دریافت برگه معاینه فنی با ثبت نام اینترنتی، عنوان کرد: شهروندان جهت صرفه جویی در زمان و همچنین سهولت در دریافت معاینه فنی، می توانند به صورت آنلاین و اینترنتی نوبت گیری کنند.
تبریز دومین شهر پس از تهران است که در صدور معاینه فنی خودرو به صورت آنلاین نوبت دهی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب