پایگاه خبری - تحلیلی هم‌نوا

اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۸ / May 20, 2019

شهرداری تبریز در سرمایه‌گذاری و حمایت مالی برترین باشگاه کشور شد

ترویج ورزش همگانی و سرمایه گذاری در زیرساخت‌ها و امکانات مناسب موجب شد تا شهرداری تبریز به عنوان یکی از برترین باشگاه‌های کشور، تندیس ملی باشگاهداری کشور در حوزه سرمایه‌گذاری و حمایت مالی را دریافت کند.
به گزارش همنوا به نقل از ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، باشگاه شهرداری تبریز در اولین دوره آیین اعطای تندیس ملی باشگاهداری به عنوان برترین باشگاه در حوزه سرمایه گذاری و حمایت مالی انتخاب شد.
ترویج و حمایت مالی از ورزش همگانی و ورزش بانوان و سرمایه‌گذاری در بحث زیرساخت‌ها از جمله استخر و سالن بدنسازی و همچنین فعالیت تیم های پایه در رشته‌های مختلف با کادر مجرب و فعالیت آکادمی باشگاه از سوی وزارت ورزش و جوانان در این ارزیابی مدنظر قرار گرفته است.
آیین تندیس ملی باشگاهداری با هدف معرفی و تشویق مجموعه‌های ورزشی‌ صورت گرفت که برای دستیابی به اهداف ورزشی خود، با حرکت در مسیری علمی، فرهنگی و مسئولیت اجتماعی، راه را برای پیشرفت صنعت ورزش کشور هموارتر می‌سازند.
بر این اساس طی مراسمی که در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار شد، از ۱۳ باشگاه برتر کشور در توسعه ورزش قهرمانی و همگانی تجلیل شد و باشگاه شهرداری تبریز نیز به عنوان یکی از برترین باشگاه‌های کشور، تندیس ملی باشگاهداری کشور را دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب