پایگاه خبری - تحلیلی هم‌نوا

تیر ۲۵, ۱۳۹۸ / July 16, 2019

پلیس راهور:

در محورهای مواصلاتی استان با زنجیر چرخ تردد کنید

سرپرست پلیس راه آذربایجان شرقی گفت: تردد در کلیه محورهای مواصلاتی استان با زنجیر چرخ و لاستیک یخ شکن امکان پذیر است.
به گزارش همنوا به نقل از ایسنا سرهنگ رضا کریمی نژاد در تشریح این خبر اظهار کرد: طبق اطلاعیه سازمان هواشناسی با ورود سامانه بارشی از بیست و ششم اسفند ماه به استان، بارش برف و باران در کلیه محورهای مواصلاتی استان ادامه دارد، اما مشکل خاصی از نظر تردد در محور ها وجود ندارد.
 وی با تشریح آخرین وضعیت تردد در آزاد راه “تبریز-زنجان” گفت: به جز محدوده شهرستان هشترود، تردد در این آزاد راه نیز با به همراه داشتن زنجیر چرخ امکان‌پذیر است، اما تردد در محدوده شهرستان هشترود به دلیل بارش سنگین برف و کولاک با سنگینی صورت می‌گیرد.
 وی با تاکید بر اینکه رانندگان تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند، بیان کرد: تردد در گردنه‌ها و ارتفاعات تنها با به همراه داشتن زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.
 کریمی نژاد در پایان با ارایه توصیه‌هایی به رانندگان، خاطرنشان کرد: توصیه می‌شود رانندگان و سرنشینان عقب و جلو خودرو بستن کمربند ایمنی را فراموش نکرده و با رعایت سرعت مطمئنه حرکت کنند.
 وی متذکر شد‌: رانندگان و مسافران قبل از سفر برای اطلاع از وضعیت جوی و راه‌ها با مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان به شماره ۳۴۴۷۷۸۰۰ که به صورت ۲۴ ساعته فعال است، تماس حاصل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب