پایگاه خبری - تحلیلی هم‌نوا

اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸ / April 24, 2019

تا ابد این زخم تازه خواهد ماند

هادی حجازی فر
نمی توانم به چشمها و ذهن هایِ آن همه سرباز که به جاده دوخته شده بود فکر نکنم . به رویاها و امیدهایی که در تنهایی شب و لایِ آن کجاوهِ آهنی با جاده یکی میشدند .

به گزارش همنوا در پی شهادت ۲۷ تن از مرزداران غیور وطن، هادی حجازی فر بازیگر توانای سینمای ایران که نقش آفرینی او در فیلم هایی چون ایستاده در غبار و ماجرای نیمروز تاثیرگذار بوده یدداشت زیر را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد:

«نمی توانم به چشمها و ذهن هایِ آن همه سرباز که به جاده دوخته شده بود فکر نکنم . به رویاها و امیدهایی که در تنهایی شب و لایِ آن کجاوهِ آهنی با جاده یکی میشدند . به دستها و آغوشهایی که برایِ عزیزانِ چشم به راهشان تمرینِ مهربانی میکردند . به مرزبانانِ گمنامی که باعثِ شرف و غرورِ وطن پرستانِ واقعی هستند . وطن پرستانی که بی هیچ ملاحظه ، سیاسی کاری و یکی به نعل و یکی به میخ زدن ، باورشان را فریاد میکنند . برایِ آنانی که تساهل و تسامح را در هر وادی میخواهند جز مَرزهایشان .
در اندوه و خشمِ تان شریکیم و برایِ تحمل جایِ خالی این بیست و هفت عزیزمان صبر آرزومندیم هر چند میدانم به عنوان پدر ، مادر ، همسر ، فرزند و.. تا ابد این زخم تازه خواهد ماند . عشق داغی است که تا مرگ نیاید نرود .
بزعم من سپاهی ، ارتشی، دانشمند ، پزشک،، ..‌ و حتی هنرمندی که برای مملکت و مردمش زحمت میکشد سرباز وطن است.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب