پایگاه خبری - تحلیلی هم‌نوا

خرداد ۳, ۱۳۹۸ / May 24, 2019

محمدولی:

افزایش قیمت طلا و سکه در بازار/ قیمت‌ها روزانه در حال افزایش است

رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا، جواهر، نقره و سکه گفت: قیمت‌ها در این چند روز به صورت روزانه افزایش یافته که مهمترین دلیل آن نوسانات دلار در این هفته بوده است. البته افزایش قیمت اونس جهانی هم بر بالا رفتن قیمت طلا در کشور تاثیر گذاشته است.

به گزارش همنوا به نقل از ایلنا، محمد محمدولی رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا، جواهر، نقره و سکه  در خصوص افزایش قیمت طلا و سکه در بازار اظهار کرد: قیمت طلا و سکه در بازار به صورت روزانه در حال افزایش است و سکه حدود ۲۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

وی با اشاره به قیمت سکه در بازار خاطرنشان کرد: سکه طرح جدید در بازار ۴ میلیون و ۶۸۰ هزار و تومان، سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۴۰۰ تومان، ربع سکه یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا، جواهر، نقره و سکه در رابطه با افزایش قیمت طلا تصریح کرد: یک مثقال طلای ۱۷ عیار یک میلیون و ۸۸۵ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۳۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده که حدود ۲۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته است. قیمت‌ها در این چند روز به صورت روزانه افزایش یافته که مهمترین دلیل آن نوسانات دلار در این هفته بوده است. البته افزایش قیمت اونس جهانی هم بر بالا رفتن قیمت طلا در کشور تاثیر گذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب