پایگاه خبری - تحلیلی هم‌نوا

اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۸ / May 20, 2019

یک پیشکسوت با مهر مطرح کرد:

استقلال باید منتظر اتفاقات جالب فوتبال باشد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه شانس این تیم برای قهرمانی کم است گفت: شاگردان مجیدی باید منتظر اتفاقات جالب در فوتبال باشند.

به گزارش همنوا به نقل از مهر، ایمان عالمی در خصوص دیدار روز شنبه استقلال برابر صنعت نفت آبادان از هفته بیست و نهم لیگ برتر گفت: با شرایطی که بازیکنان استقلال دارند، می‌توانند این بازی را با پیروزی به پایان برسانند. البته کار برای آنها سخت است، زیرا امیدشان به قهرمانی بسیار کم است، ولی باید منتظر اتفاقات جالب در فوتبال باشند.

وی خاطرنشان کرد: استقلال انگیزه بالایی برای بُرد دارد تا بتواند سهمیه آسیایی را کسب کند. آنها باید یک بازی روان و منطقی از خود ارائه داده تا بتوانند به پیروزی در این دیدار دست پیدا کنند.

مهاجم پیشین استقلال در خصوص دو نماینده دیگر فوتبال ما در لیگ قهرمانان هم گفت: متأسفانه پرسپولیس همانند استقلال از دور رقابت‌ها حذف شد و نتوانست خاطره سال گذشته را که به نایب قهرمانی در لیگ دست پیدا کرده بود زنده کند و حالا تنها امیدش قهرمانی در لیگ برتر است اما ذوب آهن تا اینجا عملکرد خوبی داشته و امیدوارم بتواند به یک مقام درخور و در شأن فوتبال ایران در لیگ قهرمانان دست پیدا کند.

وی در پایان گفت: امیدوارم مدیران استقلال برای فصل آینده چاره‌ای خوب بیندیشند تا هواداران بتوانند بعد از گذشت چند سال، جام قهرمانی را در دستان پسران آبی ببینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب